Turistický Batoh Ferrino Finisterre 48L Červená

2 190,00 Kč Přejít do obchodu
Odolný turistický batoh, anatomicky tvarovaná záda, propracovaný systém odvětrávání, přehledné uspořádání věcí, množství kapes a úchytů.. Turistický batoh FERRINO Finisterre 48 je pohodlný turistický batoh klasického střihu o celkovém objemu 48 l. Anatomický tvar zad a D. N. S. systém odvětrávání zaručuje komfortní nošení i na celodenních výletech. Batoh je vyroben z materiálů Ripstop 210D a Supertex, které mu dodávají pevnost a odolnost vůči oděrům při zachování nízké hmotnosti.
Úložný prostor batohu je pro praktické účely dobře členěný do dvou hlavních komor rozdělených přepážkou, které je však možné sjednotit. Oddělené kapsy se nachází ve víku batohu, na bocích a v čele. Snadno přístupná menší kapsa je i na bederním pásu. Polstrované ramenní popruhy jsou stejně jako bederní pás snadno nastavitelné pro dosažení ideálního rozložení váhy.
Batoh je vybavený dvěma úchyty, na které se dají připevnit například trekingové hole či cepíny. Samozřejmostí je i pláštěnka a možnost připevnění vaku na vodu. Díky svým vlastnostem je turistický batoh FERRRINO Finisterre 48 často vyhledávaným zbožím všech milovníků přírody. Technický popis:
turistický batoh
D. N. S. systém odvětrávání zad
pevný, lehký a odolný materiál
polstrované ramenní popruhy se stabilizačními dotahy
dvě hlavní oddělené komory s možností sjednocení
plnění vrchem i spodem
kapsa na horním víku
čelní kapsa
boční kapsy
kapsa na bederním pásu
dva úchyty na trekingové hole či cepíny
úchyty na materiál na spodní části batohu
pláštěnka
možnost využití vaku na vodu
materiál: Polyester Invisible Ripstop 210D, Supertex
hmotnost: 1,98 kg
rozměry: 73 x 44 x 36 cm
objem: 48 l
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další dámské sportovní batohy