HolzrieseM. | Midnight Primrose Maloja

1 179,00 Kč Přejít do obchodu
Tílko HolzrieseM. využijete nejen na běhání, ale i na lezení, jógu či horskou turistiku v horkých letních dnech.

Lepené boční švy a švy dolního lemu spojené metodou ultrazvuku jsou velmi ploché, neotírají se, zajišťují jedinečné pohodlí při nošení a dodávají tílku super technický vzhled.
Moderní celoplošný květinový potisk je inspirován Prvosenkou alpskou.
Ultrazvuková technologie umožňuje obzvláště jemné a ploché švy. Díky speciálnímu mechanickému procesu je tkanina řezána a lepena současně se silným, selektivním tepelným působením. Vzniká tak šev bez stehů.
Švy jsou částečně utěsněny speciální švovou páskou, která zaručuje nepromokavost v kritických oblastech svrchního oděvu.

maloja MoonDry
Lehký a perforovaný materiál ze 100% polyesteru. Díky konstrukci s otevřenými póry je zaručen rychlý odvod vlhkosti. Materiál je lehký s měkkým omakem, avšak dostatečně pevný a ideální pro cyklistická a multisportovní trička Maloja.
maloja Air Stretch
Air Stretch je ideální pro použití při vysokých teplotách. Díky jeho plástvovité struktuře je materiál vzdušný, lehký a má přilnavý povrch.
maloja Supreme Breathability
Nezáleží na tom, jak intenzivně se věnujete aktivitě - tento oděv zajišťuje optimální odvod vlhkosti. Extrémně prodyšná tkanina a další větrací otvory zaručují optimální tělesné klima. Míra MVT (paropropustnost) tohoto oděvu není nižší než 15 000 g/m²/24h.
maloja 4-Way Stretch
Tato tkanina je příčně i podélně elastická, a poskytuje tak dokonalou volnost pohybu.
maloja Quick Dry
V tomto výrobku je použita technologie rychleschnoucího materiálu, která slouží k lepšímu odvádění vlhkosti a rychlému schnutí oděvu.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další dámská sportovní tílka