Vyměňte šaty za svetr!

15.09.2017
Léto už definitivně skončilo a my musíme začít oprašovat svetry a kabáty, které na nás celé ty měsíce poslušně čekaly v zadní části skříně. Ale zase na druhou stranu, podzim je skvělý v tom, že se s letním oblečením nemusíme loučit hned. Ještě stále můžeme chodit s odhalenými dolními končetinami a nějaký ten letní top nám v přední části skříně taky zůstat může. 

V mém případě ale vytahuji svetry co nejrychleji to jde, protože se vždy na podzim těším, i když nám vždy vydrží bohužel jen chviličku. Pokud jste na tom stejně jako já, pojďte se podívat, jak takové svetry můžete využít. Třeba je vyměnit za šaty a užívat si holé nohy dokud to ještě jde!

Svetr i na večírek

Pokud vás čeká nějaký večírek a nevíte, co si pořádně obléci, protože vás nebaví pořád to stejné oblečení dokola, zkuste vytáhnout nějaký delší svetr, který si vezmete místo šatů. Můžete ho zkombinovat třeba s kloboukem a podpatky vyměnit za nízké kovbojské boty. Pokud to jde a svetr je ve vrchní části volnější, odhalte rameno a sexy look je na světě.

Stačí přidat pouze tenisky

To stejné platí i pro oblečení přes den. Pokud vás nebaví nosit pořád to stejné dokola, pořiďte si delší svetr, nebo pletené šaty, který svetr připomínají a doplňte je o tenisky. Pokud je na to ještě počasí, nic dalšího doplňovat nemusíte a užívejte holých nohou, dokud můžete!

Pro větší teplo vytáhněte kozačky

A pokud už je chladněji a vy se ještě zcela holých nohou nechcete vzdát, doplňte svetr či pletené šaty o kozačky. Ať je vám tepleji, zvolte kozačky až nad kolena. Celý outfit potom můžete doplnit o pásek, který vám krásně zvýrazní pas a díky tomu vykouzlí vaší postavě lichotivý tvar přesýpacích hodin. A právě o to nám jde!

A pokud už jste se s létem patřičně rozloučily a jste připraveny přivítat podzim plnými doušky, doplňte celý look o klobouk. Nejlépe v nějaké tmavší barvě.
Tak podzime, já už jsem na Tebe připravena! A co vy? P.