Nejlepší plavky letošního léta

26.06.2017
Pánské plavky jsou téma vhodné na dlouhou diskuzi... je to jedno z mála oblečení, které lidskou populaci rozděluje do několika znepřátelených skupin - koupací šortky, plavky s nohavičkou, slipové plavky. Ať už jste příznivcem jakékoliv zmíněné skupiny, podívejte se, jaké plavky jsou tuto opalovací sezonu zaručeně top.

Koupací šortky

Koupací šortky jsou nejoblíbenější variantou pánských plavek. Charakterizuje je střih těsně nad kolena, ale můžou být i kratší, rychleschnoucí materiál, v pase gumička a síťka pro větší pohodlíčko. Jsou vhodné pro všechny typy postav. Takže nezáleží zda jste vysocí, menší, vypracovaní, štíhlí nebo plnoštíhlí... padnou všem.   

Plavky s nohavičkou

Tento typ plavek je vhodný spíše pro muže s vypracovanou postavou... odhalují totiž víc, než mnozí muži snesou. Plavky s nohavičkou jsou přiléhavé, proto jsou velice pohodlné na plavání... nepotáhnou vás „ke dnu", jak to mají často v oblibě koupací šortky. Pokud chcete být v bezpečí i při skocích do vody, vybírejte kousky, které mají kromě gumy v pase navíc zavazování na tkaničku.  

Slipové plavky

Pokud hledáte plavky, které vám umožní kvalitní plavání a zároveň se rádi opalujete, jasnou volbou jsou tzv. „speedy". Tyto pánské plavky spatřily světlo světa v 60. letech, pak trošku na popularitě ztratily a sloužily spíše pro sportovní účely. Dnes se do módy opět vrací. 

Tak které pro vás letos budou ty pravé?