Jaké pánské bundy jsou momentálně nejvíce trendy?

11.12.2017
Protože zimní období je v plném proudu, nikdy není od věci mít pár teplých a stylových bund v záloze. A pokud jste stále nenarazili na tu pravou, můžete se alespoň inspirovat a zjistit, jaké bundy jsou momentálně nejvíce trendy.

Prošívaná bunda

Tato prošívaná bunda se datuje už od dávných dob v Anglii, kdy se tímto modelem pyšnil každý muž, který chtěl působit elegantně a zároveň obléci něco praktického a pohodlného. A i když se tato bunda vzhledem hodí spíše na podzim, nebo pro chladnější večery na jaře, rozhodně se dá najít i teplejší verze pro momentální teploty pod nulou. To potom stačí jen přidat doplňky, jako je třeba klobouk nebo huňatá šála, a můžete tak vyrazit i do divadla. 

Takže pokud hledáte něco do společnosti i pro běžné nošení, tento typ bundy je ideální.

Bunda s kožešinovým límečkem

Dalším typem, který je momentálně velice trendy, jsou bundy s kožešinovým límečkem. Je to nezvyklá kombinace a věřím, že mnoho mužů k tomu zaujme odmítavý postoj, už jen z principu, že přeci nebudou mít kolem krku nějaký kožíšek. Pokud je ale kožíškem vystlána i vnitřní část, do tak nízkých teplot jako jsou teď, je tato bunda ideální. Myslím, že po jednom nošení to plno mužů velice rychle přehodnotí a uznají, že třeba v kombinaci s čepicí působí bunda velmi stylově! 

Navíc, pokud se vám zalíbila prošívaná bunda, měla původní podobu právě s tímto kožešinovým límečkem. Takže pokud na nějakou narazíte, není o čem přemýšlet. Takové klasice nemůžete odolat a pro zimní období splňuje oba účely. Vypadá stylově a zahřeje vás.

Stará dobrá péřovka

A poslední typ bundy, který se bude zdát úsměvný, je opravdu stará dobrá péřovka. Věřím, že péřovku najdete v obchodě každou sezónu, protože je to takový kus oblečení, který je z praktického hlediska velmi vyhledávaný, už jen díky tomu, že svoji úlohu může plnit jak ve městě, tak na horách. Pro letošní sezónu jen stačí vybrat barevnější verzi a delší střih. Krátkou péřovku v nevýrazných barvách najde ve skříni snad každý.