I neviditelné je důležité.... Chybí vám dokonalé spodní prádlo?

31.07.2018
Existuje snad něco lepšího než si pořídit nové boty nebo kabelku?
Samozřejmě! ...   přece nádherné luxusní spodní prádlo.... 

Spodní prádlo ovlivňuje vnímání sebe sama. A to je na něm opravdu úžasné. V módě jsou tyto svršky dos často opomíjeny, protože nejsou vidět.  Spodní prádlo je však stejně důležité jako šaty, tričko či džíny, které si oblékáte. Pojdˇme se tedy společně podívat, který kousek je naprosto neodolatelný a pořiďme si jej do našeho šatníku.

PODPRSKENKA

Podprsenka zkrátka musí sedět jako ulitá. Pokud se vám ramínka zařezávají, košíčky jsou příliš těsné nebo po sobě podprsenka zanechává otlačené místa na kůži, něco není v pořádku, dámy. 
Před výběrem správné velikosti byste se měla přeměřit a nevybírat stylem „zkusím koupit, to bude dobré".  Na výběr je velké množství druhů podprsenek a každé z nás, sedí a vyhovuje jiný typ.
Pokud potřebujete vytvarovat a zvětšit objem poprsí, například do šatů či trička, správnou volbou jsou push-up  podrsenky. Další variantou jsou třeba podrsenky bez kostic, které jsou pohodné a nikde vást netlačí.  Sprotujete rádí? Sport může být pro vaše prsa utrpení, zvlášťe pak,  pokud vám příroda nadělila velké vnady :-). Dbejte na výběr pevné sportovní podprsenky, která vám usnadní pohyb a budete sportovat bezbolestně a pohodlně.

KALHOTKY

Kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo je základem úspěchu! A rozhodně to neplatí jen pro podprsenky.  Podceňovat by jste neměly ani výběr kalhotek, které si oblečete. Je nutno dobře zvolíte velikost a střih. V případě dobře zvolené varianty vám to pomůže  zamaskovat spoustu případných nedostatků.  Špíčky na bocích, kratší nožky, silnější stehna, větší zadeček, povolené břicho nebo třeba strie..... s tím vším si dokážou dobře zvolené kalhotky hravě poradit.

BODY

Přiléhavý topík  na zapínání mezi nohama - jinak řečeno body.  Tento super kousek byl velmi populární v 90.letech a nyní je opět na výsluní. Na výběr je široká škála materiálových provedení. Od měkké bavlny, tvarujícího elastického materiálu až po svůdné sexy krajky.
Mnohé z vás si říkají, „Ježíši, tak tohle bych nedala na sebe".  Nebojte se toho. Velkou předností je upnutý střih, který obepíná postavu a tím vynikají vaše křivky.  Některé typy formují vaši postavu, jiné zas dokážou pozdvednout vaše poprsí či zpevnit bříško a zeštíhlit pas.  Je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Rozhodně jej nezavrhujte. Myslím, že by jste měly vyzkoušet :-)

SOUPRAVY SPODNÍHO PRÁDLA

Pokud chcete, aby Vaše spodní prádlo bylo sladěné, pořiďte si kompletní soupravu spodního prádla. V nabídce je nepřeberné množství různých kompletů kalhotek s podprsenkou nebo kalhotek s košilkou, případně i různé noční sety kalhotek a košilky. K dostání je velké množství spodního prádla, které tvoří soupravy.  Svým střihem a designem tvoří skvěle ladící celek, který udělá radost nejen vám, ale zajisté potěšíte i svého partnera.