Do jakých barev by se měli muži letos na podzim zahalit?

04.10.2017
Protože většina mužů módu tolik neřeší a většinou se stejně nechají obléci k obrazu své drahé polovičky, nebo podle toho co jim padne do oka ve výloze, trošku to dnes ulehčíme. Nebudeme se zabývat módními trendy, ale zaměříme se pouze na barvy. Takže až budete přemýšlet co si letos pořídit a nebudete si vědět rady, zda se zrovna tento typ bundy nosí, nebo jaký střih svetru si vybrat, vybírejte pouze podle barev. To by šlo, no ne?

Velbloudí hnědá

Tato barva letěla minulý rok a vypadá to, že s námi zůstane i pro tuto sezónu. Ať už si vyberete svetr, kalhoty, nebo dlouhý kabát, rozhodně tím nic nezkazíte. A pokud se v této barvě cítíte dobře, proč se do ní nezahalit od hlavy až k patě? Monochromatické (celý outfit v jedné barvě) outfity vypadají velice dobře i na mužích, tak toho využijte! 

PS: A pokud by vám to bylo stále málo a rádi byste svůj outfit ještě něčím obohatili, proč nepřidat třeba klobouk nebo kšiltovku?

Mechově zelená

Tato barva si přímo říká o to, aby byla nošena na podzim, nemyslíte? Nejlépe vypadá v kombinaci s tmavými odstíny a údajně sluší každému typu pleti. Takže ať už si pořídíte košili, bundu nebo kalhoty, chybu rozhodně neuděláte.

Červená/oranžová

Tak s takovými barvami došlo už i na muže :-) Pokud se nebojíte výrazných barev, doplňte svůj šatník o červený svetr nebo oranžovou bundu. A pokud se na tak výrazné barvy necítíte, může to být třeba jen čepice nebo šála.  Rozhodně to nemusíte nijak přehánět, stačí jen doplnit nějaký kousek oblečení, který vás rozzáří, takže zbytek můžete nechat v černé, nebo tmavě šedé.
Tak jaká barva vám doma ještě chybí?