Dárkový průvodce: Co pro NĚJ?

04.12.2016
Vánoce jsou svátky klidu a pohody, ale pouze v případě, že jste na ně včas připraveny. Také si každý rok říkáte, že příště budete dárky kupovat průběžně a nejpozději v listopadu dokoupíte poslední kousky? A je prosinec a vy zase nemáte téměř nic? Nezoufejte!... je nás totiž víc =) Podívejte se na pár tipů, čím udělat radost své drahé polovičce.

Hodinky

Hodinky jsou skvělým módním doplňkem. Dokáží oživit a doladit jakýkoliv outfit. Sehnat je můžete v nejrůznějších barvách, materiálech i stylech, takže se svému milému určitě trefíte do vkusu.

Box na hodinky

Máte-li v plánu obdarovat drahého hodinkami, doplňte je boxem. Hodinky se v něm dají přehledně skladovat a navíc se na ně nebude prášit. Vybírat můžete z několika designových provedení s různým počtem přihrádek.

Kravata

Každý pánský šatník by měl obsahovat oblek, košili a kravatu. Alespoň jednou za rok totiž nastane situace, kdy se elegantnímu stylu váš milý nevyhne. Ať už se jedná o svatbu, ples, divadlo či jinou výjimečnou událost. Až k tomu dojde, určitě ocení, že jste mu kravatu vybrala právě vy. Kravata je jeden z mála prvků, který dokáže klasický oblek ozvláštnit, proto vybírejte velice pečlivě.

Ponožky

Děti na základní škole tento dárek vidí pod stomečkem nerady, ale to protože nedokáží ocenit jeho praktičnost. S rostoucím věkem člověk vidí a cení si věcí úplně jinak... a to platí i pro ponožky! Proto ponožky povýšily a jako dárek fungují skvěle. Barvy, vzory a potisky z kterých se dá vybírat jsou krásně veselé. Vůbec se jich nemusíte bát. Bláznivé motivy jsou teď v kurzu a dají se nosit dokonce i k obleku.