28.08.2017
Léto už nám pomalu končí a opět nastává školní docházka. Říkáte si, že školu už máte dávno za sebou a divíte se, proč by vás to vůbec mělo zajímat.  Možná se budete divit, ale i do práce se můžete inspirovat školní uniformou. V září zkrátka čekají povinnosti na všechny, tak se alespoň hezky oblečme, ať jsou ty povinnosti o něco příjemnější!

Pořiďte si sako

Ať už pracujete v kanceláři, nebo třeba na přepážce na poště, rozhodně si pořiďte nějaké sako. Může být klasické délky nebo dlouhé, které můžete nosit třeba místo trenčkotu. V obou případech Vám přidá na serióznosti a  posune celý váš outfit o příčku výše. Můžete ho kombinovat se slušnými pukovými kalhotami nad  kotníky, sukní nebo pokud nemáte v práci stanovený určitý dress code, vezměte si džíny a tenisky.

Business šaty do práce

Pokud to vaše práce vyžaduje a vy se v tomto dress codu necítíte dobře, uzpůsobte si ho podle sebe. Například si pořiďte nějakou příjemnou košili, kterou můžete nosit pod šaty.

Vyměňte kabelku za batoh

Pokud vás vaše práce tolik nebaví a nejraději byste se ještě na pár let vrátily do školy, pořiďte si třeba batoh, který vám ty šťastná léta bude alespoň trošku připomínat. Navíc, všechny dobře víme, že kabelky nejsou pro naše záda ideální, tak jim alespoň občas trošku ulevme. Určitě je budeme ještě někdy v budoucnu potřebovat. :-)

Vsaďte na denim

Protože se letos vrací 70. a 90. léta, denim je jejich velkou součástí. Pokud vám to práce dovoluje, určitě se nebojte do svého outfitu zařadit džíny s rovnými nohavicemi nebo džínovou bundu s nášivkami.
Tak snad ten vstup do podzimního měsíce nebude tak náročný a ještě chvíli nám alespoň vydrží pěkné počasí! P.