6 fashion blogů, které doporučujeme sledovat i v roce 2021

13.01.2021

Zajímáte se o oblečení a nové módní trendy? Schází vám inspirace a hledáte tipy na originální outfity? Poradíme vám, jakých 6 českých a slovenských fashion blogerek a blogerů v novém roce sledovat, aby vám už neuniklo nic důležitého ze světa módy.

Vítězslav Ivičič: Czech fashionisto’s diary

Začneme pro někoho možná trochu netradičně, a to mužským fashion blogerem. Musíme totiž přiznat, že v té záplavě dámských šatů, kabátů, halenek a lodiček jsou pro nás Víťovy outfity příjemným zpestřením. Jeho styl je skutečně velmi osobitý a sebevědomý. Prostě nosí to, co chce, a vypadá v tom opravdu skvěle. Na svém blogu spojuje svou vášeň k módě, dobrému pití a kvalitním restauracím do jednoho prostoru. Zaručujeme vám, že vás jeho texty rozhodně pobaví, a navíc se dozvíte mnoho zajímavých informací. Třeba o tom, jak správně nakupovat v sekáčích.

zdroj: czechfashionisto.com

Irena Vokrojová: Outfitmania

Sympatická Irena si šla cílevědomě za svým snem a dnes pracuje jako stylistka v oblasti módy a osobního stylu. Kromě toho stíhá být ještě matkou na plný úvazek a báječnou manželkou. Ve svém životě se řídí krédem: „Styl není otázkou peněz a slepým následováním módních trendů.“ Na blog píše své názory, myšlenky i dojmy. K tomu se obléká moderně a různorodě s opravdu vytříbeným vkusem. Vše je navíc zdokumentováno v krásných fotografiích, které vždy oplývají příjemnou atmosférou.

zdroj: outfitmania.cz

Jindra Chrvalová: My Funtastic Life

Vždy usměvavá Jindra pochází z rodiny, kde se téměř všechny ženy pohybovaly nějakým způsobem v módním odvětví. Není tedy divu, že tato půvabná mladá maminka píše blog plný elegance a neotřelých nápadů na nejrůznější outfity. Mezi jednotlivými posty najdete ale i články o fitness a cestování. Zajímavostí je, že žije již sedm let v Dubaji, a tak jsou její fotky vždy prozářené sluncem a plné dobré nálady. Nasajte atmosféru orientu a užijte si čtení nabité informacemi a láskou ke stylovému oblečení.

zdroj: myfuntasticlife.com

Eliška Hudcová: Time To Fit

Neskutečně inspirativní blog, který by rozhodně neměl nikomu uniknout, je blog Elišky Hudcové, která žije v Praze a pracuje jako fitness trenérka. Její styl je osobitý s důrazem na ženskost a eleganci. Skrze své texty a především krásné fotografie se snaží šířit osvětu o tom, že by lidem nemělo být jedno, jak se oblékají. Proto pravidelně přidává velkou dávku inspirace v podobě různých outfitů. Mezi příspěvky najdete i tipy na zajímavá místa a rady o cvičení a stravě, které jsou určené všem milovníkům zdravého životního stylu.

zdroj: eliskahudcova.com

Barbora Ondráčková: Vogue Haus

U krásných slečen, které pocházejí z České republiky, ještě chvíli zůstaneme. Seznamte se s Bárou – jednou z našich nejznámějších fashion blogerek! Té se během svého působení podařilo proniknout i na zahraniční scénu. Čtyřikrát po sobě se se svým blogem dokonce umístila mezi TOP 10 českými fashion blogy. Z Bářiných outfitů je možné čerpat opravdu nepřeberné množství inspirace, není divu, spolupracovala totiž i s takovými značkami, jako jsou například Cartier, Chanel, Dior, Chloé nebo Louis Vuitton. Kromě záležitostí ohledně módy a krásy se na blogu zaměřuje i na cestování.

zdroj: voguehaus.com

Lenka Madlenová: The Stylemon

Jen těžko byste hledali barevnější a zajímavější blog o módě, než je ten Lenčin. Jak sama říká, barvy na našem oblečení úzce souvisí s naším psychickým rozpoložením, náladou, životním postojem a mírou optimismu. A ten Lence, jak je vidět, rozhodně neschází. I my musíme uznat, že nám její pestrý blog dokonale zvedl náladu! Kromě bohaté módní inspirace tu najdete také spoustu laskavých slov, která doslova pohladí po duši.

zdroj: thestylemon.com