3 základní kousky podzimního šatníku

18.11.2016
Každý rok návrháři představují nové trendy, čímž nás nutí k nakupování věcí, které zase za chvíli odložíme. V horším případě už je ani znovu nepoužijeme. Módní průmysl ale naštěstí produkuje i zboží, jehož sláva neupadá. Stačí mít v šatníků následující 3 nesmrtelné kousky, se kterými vykouzlíte skvělé podzimní kombinace a máte vystaráno na několik sezón po sobě.

Trenčkot

Patří k největším klasikám mezi kabáty. Jedná se o nadčasový kousek, který si ženy oblíbily po celém světě a to nejen kvůli své univerzálnosti, ale také rafinovanému střihu zvýrazňující ženskost. Jeho popularitu dokazuje i to, že se vyrábí více než 100 let a stále zaujímá důležitou pozici v našich šatnících.

Kozačky nad kolena

Vysoké kozačky se pravidelně vrací na výsluní módního světa. Proto se nemusíte bát jejich nákupu, nemůžete s nimi totiž šlápnout vedle. Zvolte k těmto botům správný svršek a obdivuhodný efekt je zaručen. Podívejte se na náš návod, k čemu je obout.

Kalhoty v pánském stylu

Mixování pánského a dámského stylu vytváří rafinovanou image. Pánský look v ženském podání je stále velmi oblíbený a to hlavně v pracovním prostředí, proto jsou kalhoty v pánském střihu sázkou na jistotu. Perfektně vypadají s lodičkami, ale pokud vás čeká náročný den a chcete se cítit pohodlně, sáhněte po polobotkách.