Deuter slevy, výprodej, aktuální kolekce podzim/zima 2023-2024

Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování

Vybírejte z 1 487 kousků Deuter z 14 obchodů. Dnes frčí například Deuter batohy a hydrovaky, Deuter batohy, Deuter ledvinky a Deuter brašny a nosiče na kola.

Když se řekne batoh, tak jedině Deuter

A tohle slovní spojení funguje i obráceně: když se vysloví jméno značky Deuter, tak si většina lidí rovnou představí legendární a nezničitelné sportovní batohy, ať už pro dámy, pány nebo jejich děti. Dětský batoh Deuter je často skloňovaný hlavně na konci léta, protože se perfektně hodí i jako školní batoh.

Deuter zavazadla se hodí pro každý sport

Batohy Deuter – a to nejen ty sportovní, ale i lifestylové – mají i další své samostatné kategorie, protože každý batoh se podle své konstrukce a velikosti hodí pro jinou příležitost. Milovníci světa na dvou kolech ocení cyklo batoh Deuter. Pro inline bruslaře nebo běžce je k nezaplacení zase ledvinka Deuter, na výběr jsou dámsképánské verze.

Turistické vybavení Deuter je kvalita dostupná pro každého

Asi nejznámější položkou jsou propracované pánské turistické batohy Deuter, kde je promyšlen každý detail, jak se efektivně zabalit na túry, aby váha batohu neubrala na pohodlnosti. A k nezaplacení jsou i dámské turistické batohy, které jsou lépe přizpůsobeny drobnějším postavám. A až budete v přírodě přespávat, tak si nezapomeňte přibalit také Deuter spacák.

Vybírejte z 1 487 kousků Deuter z 14 obchodů. Dnes frčí například Deuter batohy a hydrovaky, Deuter batohy, Deuter ledvinky a Deuter brašny a nosiče na kola.