Pánská flanelová pyžama

Dokonalé pohodlí během spánku je prioritou číslo jedna snad každého z nás. I pyžamo se ve velké míře podílí na tom, aby se toto přání naplnilo a vy jste se ráno probudili do růžova vyspalí a odpočatí.

Pánská flanelová pyžama

Proč je flanel tak oblíbený?

Pánské klasické flanelové pyžamo se příjemně nosí zejména díky materiálu s vlastnostmi, které si nejde neoblíbit. Úpravou tkaniny česáním po jedné nebo obou stranách získá flanelové pyžamo typický chloupek. Flanel je na dotek měkký, příjemný na nošení, lehký a dokáže dobře zahřát a absorbovat pot.

Náš tip

Kostkované flanelové pyžamo musíte mít

Kostkovaný vzor jde s flanelem ruku v ruce a toto ikonické spojení na pánském pyžamu je prostě nadčasové. Dlouhé pánské flanelové pyžamo klasického střihu je nejen komfortní, ale také moderní, proto je vhodné pro muže všech věkových kategorií.

K domácí pohodě vám k němu chybí už jen pohodlné pantofle a župan.

Kostkované flanelové pyžamo musíte mít
Kostkované flanelové pyžamo musíte mít
Kostkované flanelové pyžamo musíte mít

Kvalitní a pohodlná pánská flanelová pyžama

Na Modio naleznete pánská flanelová pyžama ve velikost S i XXL, jednobarevná i vzorovaná flanelová pyžama, klasiku i dlouhé pyžamové kalhoty v kombinaci s tričkem na spaní. Prohlédněte si nejnovější kolekci Bonprix, Gap nebo Blancheporte a vyberte si pohodlné pyžamo v barevném provedení podle vašich představ.