Dámská flanelová pyžama

Super měkká a roztomilá! Přesně taková jsou flanelová pyžama, která vás udrží v teple a pohodlí i v těch nejchladnějších nocích. Trápí vás studené nohy? Nezapomeňte si vybrat i teplé ponožky a chlupaté bačkory.

Dámská flanelová pyžama

Co je flanel a proč ho nosit?

Nejen povlečení a deky, z flanelu se vyrábí dokonce i pyžama! Tento materiál vám poskytne zázemí pro odpočinek, domácí práce i pro ten nejpohodlnější spánek na světě. Je vyroben z česané bavlny s jediným cílem – zlepšit její hřejivost, měkkost a příjemný pocit na dotek. Narazit ovšem můžete i na umělý flanel. Zde však pozor! Sice zahřeje a je levnější, ale nevětrá, což nemusí být každému příjemné.

Náš tip

Flanel s kostkou patří k sobě

Flanel patří ke klasickým materiálům. Zajímavé však je, že i přes vzrůstající oblibu zůstává zachován jeho tradiční vzor, a to je dobře!

Kostka je totiž v módě, tak proč nespojit příjemné s užitečným a nevychutnat si pohodlí i módní trendy? Dámské flanelové pyžamo je stylové a tak příjemné, že už ho do jara nebudete chtít sundat.

Flanelové pyžamo zajistí příjemný odpočinek

Chcete si užít ničím nerušený relax? Zahalte se do měkoučkého a hřejivého flanelu, který je jako stvořený pro lenivé dny. Jeho lehce chlupatý povrch, za který může speciální úprava bavlny česáním, nejen rychle a na dlouho zahřeje, ale zároveň evokuje pocit mazlení se zvířátkem. Pomyslnou třešničkou na dortu je roztomilý retro vzhled propínacího kostkovaného kabátku.