Dámské jarní bundy

Kožená, džínová, prošívaná, košilová, kostkovaná, oversize, barevná a do pasu. Tak by se dal stručně a výstižně shrnout přehled toho, jaké jarní bundy budou letos IN. Která z nich vám padne a udělá radost?

Dámské jarní bundy

Jarní bundy 2023: co je letos IN?

Letos jsou jasné dva proudy: bundy do pasu, které jdou skvěle dohromady s džínami s vysokým pasem, nebo oversize jarní bundy nošené klasicky či jen přehozené přes ramena. Stále populární je džínová, kožená a prošívaná bunda, vrací se také košilové střihy inspirované pánským šatníkem. A barvy? Bílé, zářivě barevné nebo metalické dámské jarní bundy jsou jasným must have na jaro 2023.

Náš tip

Růžová něžnost okořeněná rockovými prvky

Ptáte se, zda jdou dohromady romantické dívčí šaty a kožená bunda? Rozhodně ano!

Pudrově růžová jarní bunda ve střihu klasického křiváku je perfektní kousek na oživení každého outfitu. Hodí se k rozevlátým princeznovským šatům, džínám s vysokým pasem, podpatkům, teniskám, kozačkám i šněrovacím botám.

Kožená dámská jarní bunda je zkrátka kousek pro každou příležitost, který se nikdy neztratí.

Růžová něžnost okořeněná rockovými prvky
Růžová něžnost okořeněná rockovými prvky
Růžová něžnost okořeněná rockovými prvky

Která dámská jarní bunda sedne na vaši postavu?

Ne každá bunda a každý trend sednou každé z nás, při výběru je dobré se řídit zejména typem postavy a efektem, jakého chcete dosáhnout. Máte ženské křivky a nechcete je schovávat? Bude pro vás ideální jarní bunda do pasu nebo delší s páskem, rozhodně ne oversize. Máte širší boky nebo větší bříško, na které nechcete upozorňovat? Pak se oversize bunda hodí naprosto skvěle.