Dámské semišové bundy

Semišové bundy jsou ceněné pro svou lehkost, měkkost a luxus jejich textury. Přestože je semiš podstatně odolnější než nubuk, není tak odolný jako hladká useň, ze které se vyrábí kožené bundy.


 

Dámské semišové bundy

Semišové bundy jsou zpět!

Trendy mají tendenci se v různě dlouhých cyklech opakovat a nejinak je tomu i se semišem. Kvalitní semišová bunda má sice vyšší cenovku, ale rozhodně takové investice nebudete litovat. Sluší totiž každému a skvěle se páruje, a to zejména pokud sáhnete po hnědé semišové bundě. Hnědá a semiš k sobě zkrátka patří. Jestli bude v tónu koňak, skořice či velbloudí už necháme na vás.

Náš tip

Spojuje i nespojitelné

Že se semišová bunda hodí opravdu ke všemu, vás rychle přesvědčí, pokud ji zkombinujete se skutečně elegantním kouskem.

Může být skvělou náhradou za vaši oblíbenou denimovou či koženkovou bundu. Skvěle se hodí nejen k černým skinny džínám, ale bavit vás bude i v kombinaci s elegantními šaty na tělo a vysokými podpatky.

Spojuje i nespojitelné
Spojuje i nespojitelné
Spojuje i nespojitelné

Jak na styling semišové bundy?

Naučte se dámskou semišovou bundu nosit tak, abyste vypadala moderně a dosáhla jen té správné míry retro dojmu. Třeba taková semišová bunda s třásněmi se skvěle hodí pro uvolněný boho vzhled. Ideální duo bude vytvářet v kombinaci s módním kloboukemkozačkami či přezkovými botami. Volte raději přírodní zemité barvy, výrazné barvy by odlehčené povaze tohoto stylu zbytečně přitěžovaly.