Dámské metalické bundy

Originalita v oblékání se cení za každých okolností. A metalické bundy bezpochyby originální a jedinečné jsou. Pravidelně se proto objevují na módních přehlídkách známých značek, jako například u Calvina Kleina nebo Michaela Korse.

Dámské metalické bundy

Metalická bunda vám umožní zazářit

Máte ráda módu a nechybí vám odvaha? Pak pro vás bude ideální lesklá metalická bunda, díky které zazáříte i v té nejtužší zimě. Začarujte s metalickými odlesky a vklouzněte do výrazné stříbrné či bronzové prošívané bundy. Každý váš look pokaždé získá na originalitě! Ty nejstylovější kousky hledejte u značek Pinko, Desigual nebo Answear.

Náš tip

Zlatá péřová bunda je hitem letošní sezóny

Prošívané bundy v metalických odstínech se na výsluní drží již několik sezón. A ani ta letošní není výjimkou! Není se čemu divit, jedná se o praktický kousek, který vás v zimě spolehlivě zahřeje a ještě vypadá maximálně stylově.

Chcete-li kráčet ve stopách slavných hvězd, zvolte zlatou bundu! Tu pak doplňte skinny džínami a tričkem v černé barvě. Jestliže sáhnete po kratší bundě, můžete si dovolit i zvonové kalhoty, které jsou opět velmi populární.

Do hry nezapomeňte zapojit také vlasové doplňky či kabelku a okolí z vás už nespustí oči. Pro začátečnice s metalickými odlesky se výborně hodí černá lesklá zimní bunda.

Zlatá péřová bunda je hitem letošní sezóny
Zlatá péřová bunda je hitem letošní sezóny
Zlatá péřová bunda je hitem letošní sezóny

Metalická zimní bunda upoutá pozornost

Metalická bunda sama o sobě patří k velmi výrazným kouskům, které na sebe poutají pozornost, je tak skvělou náhradou za další výrazné doplňky. Při jejím kombinování se však držte spíše při zemi, aby výsledek nepůsobil příliš kýčovitě. Skvěle zapadne třeba do monochromatického outfitu s jemnými šperky.