joom.com recenze, hodnocení, zkušenosti

Přidat recenzi
martasekmates (19.12.2023)
Nedoporučuje
Zloději
Absolutně tenhle e-shop NEDOPORUČUJI. Zboží po více jak 6 měsících nedorazilo. Nekomunikují .Peníze shrábly a reklamaci neuznali z důvodu
je nám to velice líto, ale tímto způsobem Vám musíme zdvořile oznámit, že Vaši reklamaci nedoručené zásilky jsme se pokusili vyřídit u dodavatele zboží a bohužel byla ze strany dodavatele zamítnuta. V tomto případě se jedná o finální rozhodnutí ze strany prodejce a i přesto, že jsme dělali vše co bylo v našich silách tak nejsme schopni žádným způsobem ovlivnit rozhodnutí dodavatele.
irisek999 (02.12.2023)
Nedoporučuje
-
Od srpna čekám na zaplacené zboží. Žádná komunikace ani vrácení peněz .
NEDOPORUČUJI
tanab (25.10.2023)
Nedoporučuje
Nic
Hrůza. Od slibované dodací lhůty 5-14 dnů jsme se dostali až k ½ roku. Nekomunikují, reakce na konkrétní dotazy žádná, pouze odpovědi z mailového automatu. NEBRAT!!!!!!
petrusa-007 (28.09.2023)
Doporučuje
Objednala jsem si pětidílný obraz na plátně , hned po zaplacení jsem mě napadlo podívat se na recenze, po přečtení by mylo jasné , že jsem o peníze přišla, ale po dvou dnech mi přišel mail z čínským názvem, obchodu že je balík odeslán , poté že je balík na jejich letišti a poslední , ze se nachází již v čr . Místo obrazů mi ale přijela rulička plátna, ale kupodivu na té roly bylo co mělo, tak si to jen musím nechat napnout na rám .Takže jsem měla možná štěstí , že přišlo alespon něco oproti ostatním .já jsem nakonec spokojená a ta služba o sledování balíku mě překvapila l
gyrina45 (08.11.2022)
Nedoporučuje
Nechutný obchod. Na balíček čekám 2 měsíce, všechny slíbené dodací lhůty uplynuly. Prostor není monitorován. Na všechny e-maily se odpovídá rutinně. nedoporučuji. Ztrácejte peníze, čas a nervy. O vrácení peněz není ani od věci, nabídka je dát rok.

Novinky a výprodeje na Modio.cz