Verticon Insportline Home

24 690,00 Kč Přejít do obchodu
Domácí lezecký trenažer a stepper 2v1, na kterém překročíte hranice svých možností! Skvělý pro intenzivní workout, CORE trénink i trénování výdrže a koordinace.. Verticon inSPORTline Home je unikátní trenažer, na kterém budete spalovat kalorie jedna radost! Na cvičení není nic složitého, stačí nastoupit a začít "šplhat" - a nebo jenom šlapat! Tento simulátor lezení má totiž tak promyšlenou konstrukci, že se díky postranním madlům osvědčí i jako klasický stepper. Při zapojení rukou ale perfektně procvičíte veškeré svalstvo a zapracujete na zpevnění středu těla (CORE). Úchopy si navíc můžete nastavit tak, aby jejich poloha odpovídala výšce vaší postavy.
Intenzitu cvičení si určujete sami, podle toho, jak rychle se pohybujete. Pokud hledáte ještě větší výzvu, můžete si pomocí regulačního kolečka navýšit zátěž až o 8 úrovní. Díky magnetickému brzdnému systému je chod trenažeru krásně tichý a plynulý a při tréninku nedochází k žádným nárazům. Konstrukce je navíc nakloněna do 75° úhlu takže cvičíte v poloze, která odlehčuje vašim kloubům. Pro každý "krok" máte rozmezí přibližně 50 cm - to, jak moc chcete do pedálů šlápnout potom záleží pouze na vás.
Na jednoduchém displeji uvidíte základní údaje o tréninku. Tlačítkem můžete přepínat mezi jednotlivými hodnotami - uvidíte dobu trvání tréninku, rychlost, uraženou vzdálenost, přibližný počet spálených kalorií nebo počet kroků. Pokud budete chtít stroj po tréninku přesunout na úplně jiné místo, jsou tu od toho praktická kolečka!

Dva stroje v jednom
Největší výhodou tohoto lezeckého trenažeru je, že na něm lezení vůbec simulovat nemusíte! Díky pohodlným postranním opěrám můžete nechat ruce odpočinout a soustředit se jen na šlapání. Při zapojení rukou ale zažijete super intenzivní kardio trénink, kterým posílíte všechny svalové skupiny. Díky tomu, že si můžete diktovat vlastní tempo, je stroj vhodný jak pro zahřátí před tréninkem, tak pro cvičení typu HIIT.
Plynulá práce se zátěží
Díky magnetickému brzdnému systému je chod stroje tichý a plynulý. I při tom nejintenzivnějším tréninku tak můžete spoléhat na hladký a ničím nerušený pohyb. Přechod mezi 8 úrovněmi zátěže také probíhá bez problému. Zátěž je připojená na pevné lanko, které při pohybu nevytváří téměř žádný hluk.
Vhodný pro každý typ postavy
Každý má jiné tělesné proporce a u strojů jako Verticon Home je důležité na tento fakt brát ohled. Díky jednoduchému šroubovacímu mechanismu si proto přizpůsobíte výšku úchopů podle výšky vlastní. Výhodou jsou také prostorné pedály s ložisky, které kopírují sklon vašeho chodidla. Výsledkem je přirozený pohyb, a to i během namáhavého tréninku.
Efektivní trénink, který je šetrný na klouby
I když Verticon na první pohled vypadá jednoduše, nevyplatí se ho podceňovat! Díky prakticky neomezené intenzitě cvičení je jako stvořený pro intervalové tréninky, na rozdíl od jiných typů strojů ale nezatěžuje vaše klouby. Kromě hubnutí vám také pomůže vylepšit koordinaci a vytrvalost a posílit prakticky celé tělo. Toho všeho dosáhnete naprosto přirozeným pohybem!

Klíčové vlastnosti:
vertikální lezecký trenažer pro efektivní spalování kalorií a posílení klíčových svalových skupin
díky postranním madlům ho lze využít i jako stepper
simuluje pohyb šplhání
tichý a plynulý chod
5 nastavitelných výšek úchytů
8 stupňů zátěže
velké pedály s nastavitelnými přezkami
transportní kolečka
systém pro vyrovnání nerovnosti podlahy
computer zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, počet kroků, scan
Technický popis:


brzdný systém
magnetický


ovládání zátěže
manuální


počet stupňů zátěže
8


výška nástupu
18 cm


rozměry pedálů
11 x 11 cm


sklon
75°


manuální program
ano


počet programů
0


přijímač hrudního pásu
ne


hrudní pás součástí balení
ne


transportní kolečka
ano


systém vyrovnání nerovností
ano


celkové rozměry
v235 cm x š80 cm x d109,4 cm


rozměry balení
d151 x š57 x v32 cm


maximální nosnost
136 kg


hmotnost
32,5 kg


zdroj napájení
2x AAA baterie


kategorie
HC (dle EN 957)


použití
domácí
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další ostatní trenažery