TennoM. Allmountain 1/2 | Deep Black Maloja

2 340,00 Kč Přejít do obchodu
Dámský cyklistický dres pohodlného volnějšího střihu.

Vsadka z prodyšného materiálu mesh na krku na zadním díle.
Potisk velkou grafikou na hrudi a květinový motiv na rukávech ve stylu kolekce Good Morrow.
Technologie Polygiene StayFresh™ zabraňuje nežádoucímu množení bakterií způsobujících zápach. Dres tak zůstává déle svěží a vyžaduje méně časté praní. Tím šetří vodu a energii, a prodlužuje se tak i jeho životnost.

maloja Air Leaf
AirLeaf je vysoce funkční, lehký materiál vyvinutý pro dresy, vyrobený z jemných polyesterových vláken. Otevřená pórovitá struktura ve tvaru listu na vnější straně vytváří větší odpařovací prostor a zajišťuje tak rychlé odvádění vlhkosti. Materiál zajišťuje příjemnou volnost pohybu a prodyšnost.
maloja Stripe Mesh
Materiál tkaný střídavě z panelů s otevřenými póry a hustě tkaných panelů je dvakrát pružný a kombinuje lehkost a prodyšnost. Společnost Maloja používá materiál Stripe Mesh především pro své velmi lehké cyklistické dresy.
maloja Polygiene
Polygiene® - více nošení, méně praní®. Technologie Polygiene Stays Fresh® je textilní úprava, která brání růstu bakterií způsobujících zápach. Oděvy lze nosit déle a není třeba je tak často prát. Technologie Polygiene BioStatic™ je založena na přírodní soli stříbra - chloridu stříbrném, který se přirozeně vyskytuje ve vodě a v půdě, má certifikáty Bluesign® a Oeko-tex® a zajišťuje trvalou svěžest - ať už při sportu, nebo v každodenním životě.

Trvalá svěžest: spolehlivá svěžest po celý den nebo možnost několikanásobného nošení při sportu, protože Polygiene BioStatic™ brání růstu bakterií způsobujících zápach v textilu.
Dlouho vydrží: Polygiene vydrží po celou dobu životnosti výrobku.
Šetrný k pokožce: Neovlivňuje funkci pocení ani přirozenou bakteriální flóru pokožky.
Bezstarostné cestování: Díky tomu, že se jeden kus oblečení nosí vícekrát, je při cestování potřeba méně zavazadel.

maloja Quick Dry
V tomto výrobku je použita technologie rychleschnoucího materiálu, která slouží k lepšímu odvádění vlhkosti a rychlému schnutí oděvu.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další dámská sportovní trička