Spokey FORM PLUS závaží na ruce a nohy 2x 5 kg

Závaží na suchý zip Spokey FORM PLUS 2x 5 kg:
- zapínání na suchý zip usnadňuje nasazování a zaručuje jejich stabilní polohu během cvičení,
- jsou dvě závaží se stejnou hmotností, které si můžete připnout na obě ruce nebo nohy a mít tak rovnoměrně rozloženou váhu, nebo si můžete zvýšit intenzitu tréninku tak, že si obě závaží dáte na jednu nohu či ruku,
- vhodné pro posílení rukou a nohou.
Sada závaží na suchý zip Spokey FORM PLUS je vybavení, které dokonalé doplní trénink. Pokud hledáte něco, co zvýší intenzitu cvičení a tím i jeho výsledky - závaží jsou ideální! Byly vytvořeny k posílení dolních a horních částí těla během fitness tréninku, aerobiku, joggingu nebo cvičení pro celkový rozvoj a rehabilitaci.
Dvě závaží pro optimalizaci tréninku
Sada Spokey FORM PLUS se skládá ze 2 závaží o stejné hmotnosti. Díky tomu můžete cvičit tak, že si závaží připnete na obě zápěstí či kotníky, nebo zvýšíte intenzitu tím, že si obě závaží připnete na jednu ruku/nohu. Zapínání na suchý zip usnadňuje nasazování a zaručuje jejich stabilní polohu během cvičení. Díky použitému polyesteru jsou závaží dostatečně pružná na to, aby se snadno přizpůsobila tvaru vaší ruky či kotníku.
Polyesterové závaží FORM PLUS je dostupné ve dvou provedeních (3 a 5 kg) a neoprenové závaží FORM IV je dostupné v 5 provedeních (od 0,5 do 2 kg), díky čemuž si můžete zvolit model, který je optimální pro vaše tréninkové cíle. Pro snazší rozpoznání hmotnosti má každá hmotnost jinou energetickou barvu:

FORM PLUS
- tmavě šedá - 2x 3 kg
- oranžová - 2x 5 kg
FORM IV
- šedá - 2x 0,5 kg
- tyrkysová - 2x 1 kg
- červená - 2x 1,5 kg
- modrá - 2x 2 kg

Použití závaží Spokey FORM PLUS zintenzivňuje trénink, stimuluje prací svalů a pomáhá lépe aktivovat různé části těla. Cvičení začínejte s nižší hmotnosti a postupně se zvyšující se fyzickou kondici zvyšujte i hmotnost závaží. Závaží FORM PLUS byly navrženy tak, aby se skvěle hodily do vaši domácí posilovny.
Parametry:
materiál: polyester
výplň: písek
zapínání na suchý zip
možnost posilování předloktí a nohou
hmotnost: 2x 5 kg
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další činky a závaží