Menstruační kalhotky Modibodi Teen Hipster Bikini Maxi (MODI4099)

Pohodlné menstruační kalhotky značky Modibodi jsou vhodné na spaní při silné menstruaci. Jsou vyrobené z jemného bavlněného úpletu a merino vlny, proto jsou velmi příjemné.
Dívčí menstruační kalhotky na noc
Nepropustné prádlo australské značky Modibodi po zásluze patří ke světové špičce. Vyniká spolehlivostí, kvalitou materiálů, inovativními technologiemi i krásným designem.
Menstruační kalhotky Modibodi Teen Hipster Bikini Maxi jsou určené na velmi silnou menstruaci.
Kalhotky mají savost jako 10 tamponů (50 ml)
Savá nepropustná vložka je vpředu i vzadu prodloužena až k pasu kalhotek, což výrazně přispívá k pohodlnému spaní bez nehod.
Pocit sucha zajišťuje dotyková vrstva je ze 100% merina. Merino odvádí vlhkost a je antimikrobiální.
Složení: Menstruační kalhotky jsou z příjemného bavlněného úpletu. Vnější vrstva: 95 % bavlna, 5 % spandex. Vnitřní vložka: merino vlna, polyester, polyamid.
Praní a sušení: Kalhotky po použití šetrně propláchni ve studené vodě. Následně per v pračce na 30 stupňů. Doporučujeme použít prací sáček na jemné spodní prádlo. Nepoužívat aviváž, nesušit v sušičce.
O Modibodi
Produkty značky Modibodi jsou alternativou k jednorázovým výrobkům. Cílem značky je šetrná výroba, férové pracovní podmínky v celém výrobním řetězci a malá ekologická stopa. Australská značka Modibodi propaguje přirozenou krásu bez retuší a snaží se menstruaci i inkontinenci zbavit společenských stigmat.
Menstruační kalhotky jsou pro tebe novinka?
Pokud potřebuješ více informací o menstruačních kalhotkách, doporučujeme přečíst si náš článek na blogu: Jak si vybrat menstruační kalhotky?Najdeš tam informace:
Z čeho menstruační kalhotky jsou a jak fungují
Co je při výběru menstruačních kalhotek důležité
Jak dlouho menstruační kalhotky vydrží
Jak menstruační kalhotky vyprat
Pro koho jsou menstruační kalhotky vhodné
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další klasické kalhotky