Victoria's Secret míří do Česka: Nabídne luxusní spodní prádlo i kosmetiku

Publikace: 03.02.2023

V posledních deseti letech na český trh vstoupilo několik zajímavých značek ze segmentu módy. Mezi nejvýznamější patří například Gap, Skechers, Tiffany & Co., Steve Madden nebo Under Armour. Letos v květnu se k nim přidá také americká značka spodního prádla Victoria’s Secret, kterou zákazníci již netrpělivě očekávají.

O značce Victoria's Secret

Victoria's Secret je americká značka spodního prádla a kosmetiky. Založena byla roku 1977 a od té doby se stala jednou z nejznámějších značek spodního prádla na světě. Společnost se specializuje na výrobu luxusních kalhotek, podprsenek, plavek a županů, nechybí ani kosmetické produkty, jako jsou parfémy, tělová mléka a sprchové gely. Cílem firmy je poskytovat ženám produkty, které jim pomohou cítit se krásně a sebevědomě.

Za velkým úspěchem značky stojí nejen prvotřídní spodní prádlo, ale i dechberoucí módní přehlídky, kde je možné spatřit nové kolekce a modelky převlečené za andílky. S gigantickými křídly jste tak mohli zaznamenat Gisele Bündchen, Heidi Klum, Gigi Hadid, Bellu Hadid, Kendall Jenner nebo Karolínu Kurkovou.

V současné době má značka Victoria's Secret více než 1 000 prodejen po celém světě a její produkty jsou k dispozici online i v kamenných obchodech.

Do České republiky se chystá vstoupit v květnu 2023. Konkrétně se bude jednat o prostory v pražském nákupním centru Westfield Chodov. Až dosud bylo možné zakoupit produkty největšího amerického prodejce spodního prádla pouze v tranzitní části Letiště Václava Havla.

Autor článku

Dáša Veverková

Dáša Veverková

Šéfredaktor & Obsahový specialista

„Jsem Dáša – naivní snílek, který věří, že smyslem lidského života je pomáhat druhým. Vystudovala jsem obchodní akademii se zaměřením na právní činnost a několik let se pohybovala v sektoru služeb, díky tomu znám velmi dobře práva zákazníků i povinnosti prodejců. Od roku 2016 se věnuji online marketingu, konkrétně obsahové strategii a testování produktů. Mým cílem je publikovat články založené na vědeckých poznatcích, nezávislém průzkumu trhu a osobních zkušenostech.“