Tipy na vánoční dárky

30.11.2017
Možná patříte k těm, kteří si už pouze vychutnávají zimní počasí, objíždí vánoční trhy, kde se ládují všemi možnými dobrotami a neuvěřitelně se těší na Vánoce... a proč? No protože už jste přece nakoupili všechny dárky s dostatečným předstihem, takže máte plné právo užívat si nejoblíbenějšího období v roce dosyta. Strašně moc byste chtěli patřit k výše zmíněné skupině lidí, ale prostě vám to letos zase nevyšlo? :D Netrapte se, je nás takových víc. Mrkněte se na dárky, které udělají radost vaší drahé polovičče, rodičům i sourozencům a z pohodlí domova si je taky pohodlně objednejte, protože přeplněné obchody by vám vánoční náladu zničily.

Pro NI

Muži to mají s výběrem dárku pro své milované ženy či přítelkyně tááák jednoduché. Ženy jsou typické sběratelky :D... i když mají doma 20 kabelek, z 21ní budou stejně skákat radostí až do stropu. A to platí v podstatě o jákemkoliv módním zboží, hodinkách a špercích. Dárek pro ženu nemusí být čistě pro ni. Co takhle jí věnovat krásné spodní prádlo? Když si ho pak oblékne, bude to zároveň i pastva pro vaše oči ;)

Pro NĚJ

Dámy už to mají s výběrem trošičku složitější. Muži sběrači rozhodně nejsou. A udělat jim radost, to je sakra složitý úkol. Nezbývá vám, než dávat většinu roku pečlivě pozor, co by vašeho miláčka udělalo šťastným a pak hurá na nákupy. Jestli jste však pečlivě naslouchaly, ale stejně si nevíte rady, kupte nějakou klasiku, která se vždycky hodí.

Pro DĚTI

S dětma je to jednoduché, ty ještě věří na Ježíška, takže mu samozřejmě píšou dopisy se všemi svými tajnými přáními. Vy to pak máte doslova černé na bílém. Můžete nakráčet do obchodu se svým „nákupním seznamem“ a bez váhání se vydat k cíli. Oblečení na tomto seznamu u malých dětí často není... jasně, na prvním místě jsou hračky... ale nějaký stylový obleček s jejich oblíbenou postavičkou by jim určitě taky udělal velkou radost, co myslíte?

It´s the most wonderful time of the year ♥