Tipy na novoroční nákupy

03.01.2017
Nový rok právě začal, takže určitě přemýšlíte o nákupu čerstvých kousků do svého šatníku. Jděte na to chytře a pořiďte si věci, které budou pro nadcházející rok 2017 zásadní. Shromáždili jsme pro vás několik trendů, kterými letos zabodujete.

Tričko s „poselstvím“

Dobře, tímto tričkem sice svět nezměníte, ale můžete jeho prostřednictvím vyjádřit alespoň svůj postoj. Podobně jako když sdílíte zajímavý článek s přáteli na sociálních sítích... je to dobrý způsob, jak dát o svém názoru vědět. Tato trička jsou naprostým basic kouskem. Skvěle zapadnou do sportovně laděného outfitu, ale i do pracovního business looku.

Klasické sako

Sako je stálicí módního světa. Pokud si ho pořídíte, a je jedno v jaké barvě, budete se ještě dlouho pochvalně plácat po rameni. Je to totiž vděčný pomocník, který sladíte s teniskami, lodičkami, sandály i espadrilkami. Vypadá skvěle v kombinaci s košilí, halenkou, ale i sportovním tričkem. Letos budou ve stvětle reflektorů klasická saka s knoflíky.

Tenisky na každou příležitost

Máte doma jen jeden pár tenisek, ve kterých chodíte pouze běhat? V tom případě je čas na změnu. Vyzkoušejte ze začátku pár bílých old schoolových tenisek a časem se určitě propracujete k jejich odvážnější podobě.

A zase ty široké nohavice

Minulý rok ovládly módní mola kalhoty sukňového typu, tzv. culottes. Na výsluní se hřály ty jednobarevné ve zkrácené délce. Letos budete IN v jejich prodloužené podobě a nejlépe s pěkně výrazným vzorem.

Kabelka s řetězovým popruhem

Minimalistické kabelky budou letos ve stínu svých větších sestřiček. Pokud se jich však nedokážete vzdát, nevadí... my to totiž taky nezvládneme :) Stačí si vybrat mini kabelku se zajímavým detailem, kterým může být právě řetězový popruh.

Dramatická halenka

Krásnou halenku využijete do práce, ale i do divadla a na další společenské akce. Letos je v kurzu krajka, volánky a mašle u krku. Halenky jsou skvěle univerzální, vynosíte je ke kalhotům i k sukni. V kombinaci se sakem vypadají fantasticky i s džínsy a lodičkami. Výběr barvy je na vás, ale rozhodně nezůstávejte při zemi.

Jen růžová to může být