Poznejte novou českou módní značku Jamie Collection

19.02.2021

Pokud dáváte přednost kvalitní udržitelné módě, neměla by vaší pozornosti uniknout nová česká značka Jamie Collection. Zjistěte, na jaké kousky se zaměřuje a v čem konkrétně vyniká. 

Ruční práce vznikající v Česku

Jamie Collection se zaměřuje na používání kvalitních a na dotek příjemných materiálů. Jednotlivé kousky jsou šity ručně, a nejedná se proto o nějakou masovou výrobu. Spíše naopak. Značka se přitom snaží vzhledem ke své kolekci podnítit zákazníky, aby si pořídili kousky pro základ svého šatníku.

Z tohoto důvodu jsou součástí kolekce jednoduché a nadčasové oděvy v minimalistickém provedení, které pravděpodobně jen tak nevyjdou z módy. Vybrat si můžete třeba bavlněné tričko nejrůznějších střihů, stylové bavlněné tepláky, basic šaty nebo sukni. Samozřejmostí je přitom dostatek dostupných velikostí, aby si na své přišla co největší cílová skupina. 

Žádné slevy ani výprodeje

Co však u této módní značky nečekejte, jsou nejrůznější slevové akce a totální výprodeje v průběhu roku. Jamie Collection nechce neustále přicházet s novými a novými kolekcemi a v průběhu toho vyprodávat ty starší za zlomek ceny. 

Velmi si totiž váží kvalitních materiálů a ruční práce, a proto značka zvolila právě tento přístup.

zdroj fotek: instagram.com/_jamie_collection/