Plesová sezóna zahájena

12.01.2017
Měsíc leden startuje šňůru plesů. Oblíbené společenské akce, které jsou přehlídkou dokonalých šatů, psaníček, bot, účesú a líčení. Chystáte se taky na nějaký? Nebo jich máte v plánu obrazit hned několik? My plesy milujeme! Kdy jindy se totiž my ženy můžeme tak vyšňořit a načančat než na ples?! Pokud si zoufáte s výběrem outfitu a stále nemůžete narazit na ty pravé šaty, pak bylo rozkliknutí této inspirace trefou do černého ;)

Výstříhy, rozparky, výřezy a průstřihy

Letošní plesové trendy diktují: Buďte sexy! Nebojte se hlubokých výstřihů či vysokých rozparků. Decentní odhalení je svůdné a vykukující nožka nebo jiná část kůže bude působit neuvěřitelně žensky. K dokonalému efektu už vám bude scházet jenom pořádně blyštivý náhrdelník, který skvěle vynikne v masivním výstřihu.

Krajka

Krajka patří k silným ženským zbraním. Je v módě vlastně stále, ale jsou sezóny, kdy je ještě mnohem více trendy. A to období je i teď! Vybírat můžete mezi celokrajkovými kousky, fantasticky vypadají i plesové šaty, které používají krajku jako našívaný ornament. Krajka působí velice jemně, proto také volte decentní šperky a doplňky. Dokonalého looku docílíte rozpuštěnými jemně natočenými vlasy.

Maxi délka

Výběr vhodné róby by se měl odvíjet od společenské události, na kterou se chystáte vyrazit. Na mysliveckém bálu či plesu v Horní Dolní by dlouhé plesové šaty s boa kolem ramenou vypadaly zbytečně škrobeně. Na akce podobného charakteru si můžete dovolit kratší šaty odhalující kolena a celkově méně formální outfit. Naopak jsou události, které po dlouhé večerní róbě přímo volají. Pokud na pozvánce stojí u požadovaného dress codu Black Tie, chtě nechtě musíte mít zakryté nohy a to minimálně po kotníky. Chystáte se na ples v Opeře? Vyberte si některé ze šatů níže a předejděte tak módnímu faux pas :)

Áčková klasika

Tento typ šatů je ideální na méně formální společenské akce. Ne vždy je k rafinovanému vzhledu nutný výstřih a tyto šaty jsou toho příkladem. Šperky vhodné tohoto outfitu by měly být koncentrovány na rukou, takže se zaměřte na výrazné náramky a prsteny. Vlasy vyčešte nejlépe do drdolu a vzhled dolaďte decentními naušnicemi, nejlépe peckami s kamínky.