Pepe Jeans x Dua Lipa: nová kolekce vás vrátí do 80. a 90. let minulého století

20.04.2020

Džínová a sportovní móda značky Pepe Jeans se těší velké oblibě u lidí po celém světě. V nedávné době přitom představila novou kolekci pro jaro a léto 2020, ve které spolupracovala se zpěvačkou a modelkou Dua Lipou. Pro všechny kousky je přitom charakteristický návrat do 80. a 90. let. Jaké kousky společně vytvořili?

Krátké pletené topy

Hledáte ideální kousek pro přechodné období, kdy není ani příliš velké teplo a ani zima? Sázkou na jistotu jsou v tomto případě speciální pletené topy od Pepe Jeans. Dua Lipa vsadila na jejich zkrácenou variantu, která se bude vyjímat obzvláště s džínami s vyšším pasem. V kolekci přitom najdete i pletené zkrácené kardigany. 

Pokud si oblečete kalhoty v nějakém zářivě barevném odstínu, přenesete se rázem do 80. let minulého století. 

Pepe Jeans

Denimové kousky v hlavní roli

Značka Pepe Jeans se proslavila především díky svým denimovým kouskům. Vytváří jak klasické džíny, tak i džínové sukně a šaty či bundy. I z tohoto důvodu nesmí denim v nové kolekci pod taktovkou Dua Lipy chybět. Vybírat můžete mezi kraťasy, bundami a také denimovými topy, které se hodí především pro majitelky bujnějšího poprsí. 

Mini sukně a crop topy

Posledním výrazným prvkem nové kolekce jsou mini sukně v kombinaci s odvážnými crop topy. Dua Lipa vsadila na pastelové barvy a roztomilé květinové vzory, se kterými se budete cítit opravdu žensky.