Obleč se jako Rihanna!

26.10.2017

DO RŮŽOVA

Rihanna je známá jako zpěvačka svými hudebními styly a to jako například R&B nebo reggae. A také se tak obléká. Její styl a outfity jsou vždy výjimečné, originální a většinou extravagantní! A to si každá celebrita moc nedovolí! Mám pro vás tři odlišné styly pro ty, které se také tak oblékají, anebo prostě protože chtějí vyzkoušet vypadat jako Rihanna!

První outfit jsem vybrala, protože mě Rihanna velice překvapila. Dá se říct, že je celá v růžovém! Moderní oversized bunda opět vzkazuje, že Rihanna nezůstává jen v jednom stylu, jako je elegance nebo jen streetstyle, ale míchá je! Obyčejné bílé triko s nápisem a krajkové růžové šortky má pod obří růžovou bundou! Sladěné to má krásně s růžovými semišovými lodičkami.

SEXY! JAK JINAK

Wau... Tak takhle si dokážu představit přijít na nějakou party s pocitem, že vypadám jako Rihanna. Jednoduchý outfit, který ohromí a je pohodlný. Rihanna je se svým stylem výjimečná a krátké sukně, šaty či cokoliv jiného Rihannu vystihuje!
 
Zvolila si k tomu i krásný dlouhý světlý kabátek, tedy spíše kožíšek... A aby její outfit nebyl příliš elegantní, na hlavu si jako pokrývku nasadila tmavě modrou kšiltovku, která tu všechnu elegantnost vynulovala.

STREETSTYLE ELEGANTNĚ

Tento outfit podle mě Rihannu vystihuje nejvíc! Žádné zářivé barvy... jenom vysoké kozačky, černé dlouhé triko, dlouhý kabát a svázané vlasy s ofinou. Nejvíce se mi líbí jednoduchost a přesně takové je dlouhé tričko šatového typu v kombinaci s vysokými botami. Rihanna má na tričku zajímavý potisk, který outfit více zvýrazňuje.