Nike Air Force 1: tenisky plné lásky, které musíte mít

05.02.2021

Den svatého Valentýna už se kvapem blíží a společnost Nike si pro všechny zamilované připravila speciální překvapení. Na trh se totiž chystá vypustit dva nové modely tenisek, které se budou nést v odstínech červené a růžové, tedy barev lásky. A pravdou je, že láska má dnes mnoho podob, zapomenout byste proto neměli nejen na své milované, ale také na sebe.

Z prvních tenisek, tedy Nike Air Force 1 Low „Love Letter“, valentýnský duch doslova srší. Kvalitní kožené tenisky jsou z velké části růžové a známý znak firmy Nike je výrazně červený. Na přední straně boty, takzvaně na „jazyku“, se navíc skrývá tajný vzkaz „True Love since 82“. Jedná se tak o ideální obuv na jarní procházky, skvěle se budou rovněž vyjímat na romantických fotkách.

Druhý model valentýnských tenisek, tedy Nike Air Force 1 „Valentine’s Day“, je o něco decentnější. Dominuje mu bílá a krémová barva, a patu navíc zdobí krásné červené srdíčko. Váš outfit jednoznačně povznesou a dodají mu pořádnou dávku exkluzivity. Co se týče ceny, oba dva modely budou k pořízení za necelé 3 000 Kč. Valentýnskou edici chce značka Nike vypustit 6. února 2021 a my pevně doufáme, že novinky budou brzy k dostání i u nás v Česku.

zdroj fotek: nike.com