Móda je PŘEDEVŠÍM hra! :)

13.02.2017
Módní trendy jsou neúprosné a pokud se jimi chcete řídit a být tak stále v kurzu, často to znamená investovat nemalé částky do aktuálních módních „must have". Abychom si nakonec uvědomili, že třeba tady ten kabát/ boty/ kabelka je sice něco, za co by vás módní kritici vychválili až do nebes, ale bohužel už to moc neříká o nás samotných a nebo se v tom třeba necítíme vůbec dobře... ale když na stránkách časopisu o nejnovějších trendech to vypadalo tak dobře!
Od stylistů můžete často slyšet, že módní blogerky módě nerozumí, že se jimi lidé rozhodně nemají řídit, protože kombinace, které v jejich outfitech můžete vidět, jsou často kompletně špatně a spíš než módní inspirací by tak měly být spíše příkladem toho, jak se to rozhodně dělat nemá... ale... ruku na srdce - kdy jste si u nějaké módní přehlídky řekly „Bože... to je nádhera! Tuhle sukni, která na první pohled vypadá jako z hadrů, prostě musím mít!" A naopak, kdy na ulici uvidíte obyčejnou slečnu, která má na sobě něco, do čeho se okamžitě zamilujete a v obchodech pak nehledáte nic jiného? Já zažívám jednoznačně častěji druhou ze zmíněných situací a zároveň si myslím, že móda by měla být jako hra, kdy si budeme užívat kombinování čehokoli, co nám jen prolétne hlavou, zkoušet vše, co jsme kdy vyzkoušet chtěli a především - žádný diktát toho, co je „in" a co si na sebe naopak vzít nesmíme. Každý z nás je originál a v tom tkví naše jedinečnost. Tak kombinujte, hrajte si a především - buďte sami sebou!
Jak se tedy oblékat s módou a přitom zůstat stále sama sebou? Já jsem se to rozhodla řešit jednoduše - je to už nějaký ten pátek, kdy jsem si udělala seznam módních kousků, které si přeji. Žádné „nárazové nesmysly", které mě s dalším ročním obdobím omrzí, právě naopak - neutrální kvalitní věci, které se nosí za rok, dva, pět... prostě proto, že se skvěle kombinují a nic s nimi nepokazíte! Jednoduchá černá kabelka, boty, které ve městě neurazí, ale přitom v nich můžete brázdit i hory anebo třeba hodinky.
Když si vytvoříte určitý „základ" šatníku, stačí pak zvolit jen vhodné doplňky a například jedny džíny tak můžete mít na sto způsobů, aniž by si někdo všiml, že jsou to stále jedny a ty stejné :). Protože koho by napadlo řešit džíny, když jste včera měla ten výrazný náhrdelník z kamenů a dneska máte klobouk!? :)

Tak v čem zítra ráno vyrazíte? :))