Extravagance, barvy a latex: 90letá Baddie Winkle se toho nebojí

13.04.2021

Pokud milujete módu a zároveň jste aktivní na sociálních sítích, určitě vám neuniklo jméno Baddie Winkle. Jedná se o módní blogerku, která kraluje světu módy a svými barevnými a odvážnými outfity doslova ovládla Instagram. Na tom by pravděpodobně nebylo nic divného, kdyby ovšem Baddie nebylo 90 let. Jak se tato svérázná dáma k módě vůbec dostala a jak se jí podařilo získat miliony fanoušků?

I když se to na první pohled možná nezdá, Helen Ruth Van Winkle alias Baddie prožila většinu svého života vcelku obyčejně. Dostala tradiční křesťanskou výchovu a ve dvaceti letech se šťastně provdala. Její manžel ale po pár letech bohužel tragicky zahynul během autonehody. Poté přišla Baddie také o syna, který zemřel po krátkém boji na rakovinu, což jí srazilo na kolena. Nad vodou jí držela jen dcera a vnoučata. Právě kvůli nim musela zůstat silná. Aby unikla všem svým myšlenkám, pořídila si malou farmu, o kterou se dodnes stará.

Jednoho dne se Baddie rozhodla trochu odvázat a zpestřit si svůj den. Oblékla si proto batikované tričko, od své pravnučky si půjčila ustřižené kraťasy a celý outfit doplnila vysokými ponožkami s motivem marihuany od značky HUF. Vnučka si ji okamžitě začala se smíchem fotit a fotky nasdílela na sociálních sítích. A tak se začal psát příběh 90leté módní ikony, která má v dnešní době na svém instagramovém účtu přes 3 miliony followerů.

A jaké kousky má Baddie nejraději? Snad úplně všechny. Především ale miluje neonové barvy, díky kterým na sebe strhává pozornost. Nejčastěji ji uvidíte v ladících kompletech z kraťasů a krátkých triček. Dále je samozřejmě milovnicí šatů a overalů, hlavně těch latexových! Veškeré outfity doplňuje rozměrnými šperky, slunečními brýlemi a vysokými podpatky. Je to zkrátka milovnice módy každým coulem, která má v rukávu ještě spoustu es, jimiž nás zcela jistě zase brzy překvapí.