Dedoles: Veselé ponožky, které vám zvednou náladu

15.04.2020

Dobám, kdy se nosily pouze ponožky v nenápadných barvách, již dávno odzvonilo. Teď jsou moderní ty, které se pyšní veselými vzory a odstíny. Pokud je každá z nich trochu jiná, je to ještě o něco lepší, protože k vám přitáhnou více pozornosti. A protože v současné době se trocha úsměvu navíc hodí, poradíme vám, mezi jakými značkami můžete vybírat. 

Dedoles a jeho tančící křečci

Už jste viděli veselou reklamu s tančícími křečky od značky Dedoles? Tahle roztomilá zvířátka vám ukáží ponožky s hravými motivy. Z jejich kolekce si přitom vybere opravdu každý. Nechybí designy s roztomilými zvířátky, jídlem, přírodou, nebo třeba jednorožci. Dedoles má ponožky pro ženy, muže i děti a kromě toho tvoří i další módní kousky v podobě spodního prádla, legín, triček, nebo třeba mikin. 

 

Happy Socks se těší velké oblibě

Ponožky s veselými vzory nevyrábí jen Dedoles, ale spousta dalších značek. Velmi známé jsou ponožky od Happy Socks. V jejich nové kolekci objevíte barevné kousky s nejrůznějším ovocem, květinami i SpongeBobem. Patříte mezi zaryté milovníky pizzy? V tom případě si i vy přijdete na své. A vybírat můžete také mezi veselým spodním prádlem pro muže i ženy. 

Happy Socks

Good Mood: každá ponožka jiná, a přesto stejná

Originální ponožky Good Mood si zamilujete na první pohled. Jednotlivé páry se totiž skládají z trochu jiných, ale přesto stejných kousků, které společně tvoří perfektní celek. Co byste řekli na ponožky, z nichž jedna má motiv hroznového vína a druhá již pracuje s tekutým vínem ve sklenici? Pokud chcete opravdu zazářit, ponožky Good Mood si oblíbíte. 

Hesty Socks: příroda, jídlo i abstraktní vzory

Další značkou na poli barevných a zářivých ponožek je Hesty Socks. V její kolekci nechybí jak klasické, tak i kotníkové ponožky vhodné na jaro a léto. Tak jako u předešlých značek, i zde platí - čím více barev a veselých vzorů, tím lépe. 

Dilly Socks: ponožky i do kotníkových tenisek

Z ponožek Dilly Socks si vybere úplně každý. V jejich nabídce totiž objevíte jak klasické vysoké ponožky, tak nízké a dokonce i ťapky do vykrojené obuvi. Veselé barvy jsou přitom samozřejmostí i pro tuto značku.