Coachella look

29.05.2017

Maxi sukně

Legendární americký festival Coachella se za roky svého fungování stal spíše rájem módních nadšenců, než hudebním festivalem. A tak už pár let, nejen my módní blogerky, netrpělivě vyhlížíme, jaké outfity se na něm objeví  a stanou se tak inspirací na letošní léto :)). Bez ohledu na to, zda-li hodláte letošní léto trávit obrážením festivalů, u moře nebo v parném velkoměstě.. Coachella outfity jsou opravdu pestré, takže si vyberou všechny věkové kategorie, všechny typy postav... a především se často jedná o kousky z nejznámějších řetězců, takže vám ani nezruinují peněženku :)).
Já si pro dnešní inpiraci vybrala outfit, který mě okouzlil na první pohled, jak pestrostí sukně, tak kombinací jednotlivých kousků. Vzdušné sukně nejrůznějších délek a vzorů jsou hitem této sezony a kromě toho, že se v nich budete cítit nadmíru pohodlně, také skryjí nějaké to kilo navíc, pokud vás na kraťásky a podobné kousky moc neužije :)). No a pokud se vám dlouhé sukně líbí, ale z nějakého důvodu se v nich necítíte, doporučuji alternativu, do které jsem se zamilovala i já sama - sukně asymterické... Především v kombinaci s crop topem vypadají prostě dokonale a pokud je navíc doplníte klasickými keckami,  například od Converse, rázem je z vás hvězda festivalu! :))
A jaká je další výhoda dnešního outfitu? Jak si můžete všimnout, nejvýraznějším kouskem je jednoznačně sukně a její výměnou tak získáte takřka úplně jiný outfit. Což se, především pokud se balíte na festival / dovolenou, jednoznačně hodí! Protože nevím jak vy, ale pro mě je v rámci balení na dovolenou každý kousek místa v kufru navíc doslova posvátný! :D Jako alternativu maxi sukně jsem vybrala rozthané kraťásky, které se na módním výsluní drží již nějaký ten pátek (a mnoho dalších mají jistě před sebou :)) a semišou sukni s třásněmi.
A protože jsem dnešní článek pojala jako Coachella inspiraci, třásně je v souvislosti s tímto festivalem, třeba zdůraznit dvojnásob. Protože pokud k němu mimo maxi sukní, peříček, aztéckých vzorů a doplňků všeho druhů něco patří, jsou to právě třásně... a to na čemkoliv! Já si je oblíbila především na kožené bundě, ale musím uznat, že taktéž jim to svědčí na sukni. Ve většině případů je objevíte v semišovém provedení nebo v broušené kůži, tedy v opravdové kvalitě... a protože platí, že střapce jsou v módním světě nesmrtelné, určitě investice do takových dražších kousků nebudete litovat, třeba i za deset let!

A co vy? Znáte Coachella festival? V jakém outfitu byste na něj vyrazily? :))