zavřít
Objevujte oblečení z e-shopů i kamenných prodejen přehledně na jednom místě a už vám nikdy neunikne žádná novinka ani super móda ve výprodeji.

Co dát pod stromeček vašemu miláčkovi?

Psím miláčkům se budeme věnovat třeba jindy. Dnes se podíváme na zoubek mužům. Každý z nich je samozřejmě z úplně jiného těsta, ale věříme, že alespoň pár tipů bude sedět na toho vašeho a konečně ukončíme vaše trápení s výběrem vhodného dárku. Tak jdeme na to!

Marley smile jamaica - červená
sluchátka HAPPY PLUGS - In-Ear Cobalt (COBALT)
-40 %
sluchátka SKULLCANDY - Inkd 2.0 Knicks (167)
Technika

Pokud nerozumíte elektronice, raději se vyhněte složitým dárkům jako jsou myši, klávesnice či nějaké součástky. Jděte na to chytře! Sluchátka k mobilu, která budou o něco kvalitnější než z běžného elektra nebo obal na notebook či tablet (nezapomeňte si zjistit, co váš partner vlastní, aby nedošlo k omylu) udělá radost každému milovníkovi elektroniky.

Herschel Supply Anchor Sleeve for 11 inch MacBook Navy / Red
-14 %
obal BURTON - Tablet Sleeve Indigo Print (438)
-27 %
Herschel Supply Heritage Sleeve for iPad Air Navy/Tan
-15 %
A když jsme u těch obalů...

...kryty na telefony jsou také parádní dáreček, který potěší. Můžete věnovat kryt i sluchátka, který bude v nějakém hezkém dárkovém balení. Doplňte dárek zamilovaným vzkazem a máte vyřešeno. No, nebyla to hračka? :-)

HAPPY PLUGS Rose Gold iPhone 6 Case Topman
Bellroy Phone Case - 1 Card Artic Blue
HAPPY PLUGS Light Green iPhone 6 Case Topman
Kam jen jsem dal...?

Karty po kapsách a peníze jakbysmet. To už je velký extrém, ale i takoví jsou muži. Peněženka je to poslední, co je zajímá. Jistě jim však udělá radost nová. Uvidíte, že se budou tetelit při slovech „Jé, tu jsem potřeboval už dlouho!" ale sám by si jí nepořídil. Muži.

Pánská kožená peněženka s prošíváním Baťa
Pánská kožená peněženka Round Up Quiksilver hnědá
-20 %
Elegantní pánská peněženka Baťa
Kravaťák

Muži, kteří většinu svých dnů tráví v oblecích, si jistě sami neradi vybírají kravaty. Není to dárek, který by oslnil (proto k němu kupte ještě něco), ale rozhodně z něj vyplyne potěšení takové, že ušetříte svému muži práci a hlavně nakupování! Tak směle do toho, která kravata poputuje na krk vašeho partnera?

Pánská klasická kravata (výška 1297) 8452 v červené barvě s kostičkou Willsoor
Pánská hedvábná kravata (vzor 319) 5426 Willsoor
Pánská úzká kravata (vzor 1317) 8472 v modré barvě Willsoor