Co dát pod stromeček vašemu miláčkovi?

13.12.2017
Psím miláčkům se budeme věnovat třeba jindy. Dnes se podíváme na zoubek mužům. Každý z nich je samozřejmě z úplně jiného těsta, ale věříme, že alespoň pár tipů bude sedět na toho vašeho a konečně ukončíme vaše trápení s výběrem vhodného dárku. Tak jdeme na to!

Technika

Pokud nerozumíte elektronice, raději se vyhněte složitým dárkům jako jsou myši, klávesnice či nějaké součástky. Jděte na to chytře! Sluchátka k mobilu, která budou o něco kvalitnější než z běžného elektra nebo obal na notebook či tablet (nezapomeňte si zjistit, co váš partner vlastní, aby nedošlo k omylu) udělá radost každému milovníkovi elektroniky.

A když jsme u těch obalů...

...kryty na telefony jsou také parádní dáreček, který potěší. Můžete věnovat kryt i sluchátka, který bude v nějakém hezkém dárkovém balení. Doplňte dárek zamilovaným vzkazem a máte vyřešeno. No, nebyla to hračka? :-)

Kam jen jsem dal...?

Karty po kapsách a peníze jakbysmet. To už je velký extrém, ale i takoví jsou muži. Peněženka je to poslední, co je zajímá. Jistě jim však udělá radost nová. Uvidíte, že se budou tetelit při slovech „Jé, tu jsem potřeboval už dlouho!" ale sám by si jí nepořídil. Muži.

Kravaťák

Muži, kteří většinu svých dnů tráví v oblecích, si jistě sami neradi vybírají kravaty. Není to dárek, který by oslnil (proto k němu kupte ještě něco), ale rozhodně z něj vyplyne potěšení takové, že ušetříte svému muži práci a hlavně nakupování! Tak směle do toho, která kravata poputuje na krk vašeho partnera?