Asymetrie za pár korun! :))

22.03.2017
Nevím, jak vy, ale já mám začátek roku neodmyslitelně spojený právě s novoročními slevami! E-hopy, kamenné obchody... všichni se doslova předhání v tom, aby nás „donutili" k nákupům a tím si možná zároveň uvolnili sklady na novou sezonu :D. Dřív jsem tomuhle slevovému šílenství pravidelně podlehla a doma se mi tak kupily věci, které jsem na sebe v některých případech ani nikdy nevzala, ale v daném okamžiku jsem je tam za tu cenu prostě nemohla nechat... Myslím ale, že nejsem jediná, co říkáte? :D :))
Postupem času jsem se naučila nakupovat víc s rozvahou a i když jsem na povánoční výprodeje vyrazila znovu, tentokrát už s jasným cílem - sehnat věci, které opravdu potřebuju a pokud budou navíc ve slevě, bude to ideální!  Nevím, proč jsem nabyla takového dojmu, ale strašně dlouho jsem žila v tom, že na nákupy jsou určené převážně novoroční a pak letní výprodeje, v jiném období se nakoupit výhodně prostě nedá, tak je potřeba nakoupit co nejvíce věcí právě tehdy! :D
Teď už ale dobře vím, jaká hloupost to byla... slevy probíhají průběžně po celý rok, jde jen o to, vyhlédnout si věci, které sháníme a slevových akcí si tak můžete užívat klidně i teď - v březnu. Záměrně jsem tak do dnešního outfitu vybrala většinu kousků ve slevě, abych vám ukázala, že i za necelé tři stovky jde pořídit tričko podle nejnovějších trendů!
Na závěr dnešního článku bych vám pak ještě ráda představila pár asymetrických kousků za super ceny! Sama se tohoto střihu nemůžu nabažit, protože například svetřík s cípy dokáže oživit i na první pohled obyčejný outfit. Nehledě na to, že vrstvení je stále v módě a tak s ní budete držet krok, když vám zpod bundičky bude vyčuhovat třeba zrovna tenhle skvělý cardigan Madonna! :))

A jak se asymterické kousky líbí vám? :))