DC slevy, výprodej, aktuální kolekce jaro/léto 2024

Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování

Vybírejte z 1 759 kousků DC z 18 obchodů. Dnes frčí například DC kecky, DC nazouváky, DC trička a DC tenisky.

DC: sk8 is gr8

DC je jednou z nejúspěšnějších amerických skateboardových značek, která je na trhu téměř 30 let a expandovala již do celého světa. Za prvním krokem jejího vzniku stál Ken Block, když vtiskl design prvnímu tričku s ikonickým logem. Svůj první obchod potom otevřel spolu se svým kamarádem v garážovém prostředí, odkud se zanedlouho rychle vypracovali i na atraktivnější místa.

Boty v hlavní roli

Největší úspěch mají zejména boty, které spojuje především kvalita a veselé barvy. Nejprodávanějším druhem bot jsou samozřejmě ty skatové, které jsou poměrně robustní a těžké, ale velké oblibě se těší také odlehčenější streetová verze. V dnešních kolekcích už lze ale pořídit i všednější sportovní obuv nebo boty do chladnějšího počasí.

Skate styl pro každého

Stále většímu zájmu se těší také brandové oblečení DC, zejména pak mikiny, bundy, tričkakšiltovky. Oblíbené je mezi muži, ženami, ale i dětmi, a to zejména pro svou originalitu, špičkové materiály a velmi kvalitní zpracování, které zajišťuje jeho dlouhou životnost. DC je vždy tím správným krokem k vlastnímu autentickému pojetí stylu a módy.

Vybírejte z 1 759 kousků DC z 18 obchodů. Dnes frčí například DC kecky, DC nazouváky, DC trička a DC tenisky.