Squid Game oblečení

Už žádné další nudné oblečení! Dejte ostatním najevo, čeho jste fanouškem. Na Modio.cz najdete originální trička i mikiny s motivy populárního seriálu Squid Game (Hra na oliheň).

Squid Game oblečení

Squid Game oblečení

Squid Game: hra o život a velké peníze

Squid Game začíná poměrně nevinnou dětskou hrou, která následně uvrhne hlavního hrdinu do krvavého souboje o velké peníze. Pravidla jsou jasná: hráč nesmí přestat hrát, hráč, který odmítne hrát, bude vyřazen (usmrcen), hry mohou být ukončeny, souhlasí-li většina. Kdo by se ale vzdal odměny ve výši zhruba 836 milionů Kč? A tak se roztáčí šílená hra, na jejímž konci zbyde jen jeden milionář a 455 mrtvých.

Náš tip

Fandíte Squid Game? Dejte to všem najevo!

A můžete začít rovnou pěkně ve velkém – soupravami, které vycházejí z těch, jež nosili žáci škol v Jižní Korei v 70. letech.

Pokud až tak odvážní nejste, vsaďte na trička s vyobrazením hlavního hrdiny nebo na kousky s jednoduchými geometrickými motivy, které vycházejí ze znaků korejské abecedy. Celkový look dotvoří bílé Vans tenisky, které nosili všichni účastníci hry.

Fandíte Squid Game? Dejte to všem najevo!
Fandíte Squid Game? Dejte to všem najevo!
Fandíte Squid Game? Dejte to všem najevo!

Proč jihokorejský seriál Squid Game zaujal celý svět?

Není zcela běžné, aby jihokorejské seriály vítězily v žebříčcích popularity. Seriál Squid Game je však jiný. Co stojí za jeho úspěchem? Kromě tajemného nádechu a asijského syrového stylu bychom za úspěchem Squid Game mohli najít i celkem výstižnou paralelu k dnešní společnosti. Chudoba, zoufalství, touha po bohatství a moci, elity ovládající dění… to vše lze najít v pozadí a ztotožnit se s tím.