Šňůrkové náramky

Šňůrkové náramky jsou oblíbeným módním doplňkem, který dokáže vyjádřit vaši osobnost, styl a vlastní kreativitu. S různými barevnými kombinacemi a vzory si můžete vytvořit unikátní look, který bude ladit s každou příležitostí.

Šňůrkové náramky

Náramek, který bude vaším zrcadlem? Ten šňůrkový!

Obliba šňůrkových náramků strmě stoupá nejen mezi ženami, ale překvapivě i mezi muži. Rychle se totiž zamilujete do pohodlí, které poskytují, a to díky snadné úpravě velikosti. Chopte se oblíbeného trendu osobitě a ukažte světu, kde je vaše srdce. Šňůrkové náramky pro páry budou zrcadlit vaši lásku s partnerem, ty pro kamarádky jsou zase hezkým gestem, jak zpečetit vzácné přátelství.

Náš tip

Kousek, který sedne ke každému vašemu stylu

Odložte na čas své tradiční šperky a nechte se unášet vlnou mladistvého boho designu.

Pověste si na svou šňůrku oblíbený symbol štěstí, ochrany či lásky, oblíbený minerál nebo rovnou zainvestujte do šňůrkového náramku se zlatem, který bude působit decentně a nebude rušit dokonce ani elegantní look do divadla.

Kousek, který sedne ke každému vašemu stylu
Kousek, který sedne ke každému vašemu stylu
Kousek, který sedne ke každému vašemu stylu

Aby náramek dlouho vydržel…

Nabídka je opravdu široká, proto si můžete vybrat ten pravý náramek přesně podle svého autentického vkusu. Myslete však na to, že přívěsky z bižuterie nesnesou častý kontakt s vodou a je třeba je před koupáním sundávat, na což můžete během teplých dnů často zapomínat. Pokud však zvolíte šňůrkový náramek s minerály či drahými kovy, není se čeho obávat.