Slaměné crossbody kabelky

Ponořte se do světa přírody se slaměnými crossbody kabelkami, které přinášejí dotek elegance a osvěžujícího šarmu. Na nic nečekejte a objednejte si jedinečnou kabelku, která zaujme a okouzlí, ještě dnes!
 

Slaměné crossbody kabelky

Slaměné kabelky přes rameno voní létem!

Milujete romantiku a zábavu letních dní? Dopřejte si originální letní doplněk v boho stylu a připomínejte si horké dny kdykoliv během roku. Slaměná crossbody kabelka je k tomu jako stvořená. Zkombinujete ji prakticky s čímkoliv a vždy dodá vašemu outfitu šťávu. Může být dokonce zdobená vyšíváním, bambulkami či třásněmi.

Náš tip

S čím slaměnou kabelku skombinovat?

Těšíte se, až budete tvořit nové módní symfonie? Sláma si výborně rozumí s květinovým motivem, denimem, výraznými barvami, proužky i trendy spadlými rameny.

Jediné, s čím se příliš nesnese, je kombinace se sportovními či společenskými outfity, vše ostatní je povoleno. Šaty, šortky, sukně i overaly, do města, k vodě a ještě lépe na divoký festival. A vy už víte, kam ji poprvé vynesete?

S čím slaměnou kabelku skombinovat?
S čím slaměnou kabelku skombinovat?
S čím slaměnou kabelku skombinovat?

Proč zůstat jen u jedné?

Slaměné kabelky jsme si tak zamilovali, že si už neumíme představit, jak by náš šatník vypadal bez nich. Proč ale zůstat jen u oblíbené slaměné crossbody kabelky? Zavzpomínejte na Brigitte Bardot v Saint-Tropez a pořiďte si slaměnou shopperku, která se bude hodit i na větší nákup či výlet s dětmi. Na svou plátěnou oblíbenkyni pak rychle zapomenete.