Pánské podzimní kabáty

Obohaťte si šatník o nadčasový přechodný kabát, který vám sedne jako ulitý. Investice do kvalitního kousku se vyplatí, kabát vám déle vydrží, ušetříte peníze i čas – nebudete muset každou sezónu shánět nový.

Pánské podzimní kabáty

Vyberte si vhodný materiál a délku

Džentlmeni, máte už svůj kabát na podzim? Abyste v něm co nejlépe vynikli, vybírejte si střih a délku podle postavy: pánský dlouhý kabát končící v oblasti kotníků se bude hodit vyšším mužům, jste-li nižšího vzrůstu, upřednostněte délku po kolena. Chcete-li, aby vás kabát zahřál, hledejte ty z vlny, kašmíru, případně jejich směsi.

Náš tip

Přechodný kabát jako dominanta outfitu

Oblečte se do podzimních barev! Přechodný kabát v odstínech hořčicové, pískové či kamelové je skvělým kouskem nadčasového kapsulového šatníku.

I z jednoduchého outfitu vám pomůže vytěžit maximum. Rozzáří vás a lusknutím prstu vás promění v elegána jako z časopisu.

Nejoblíbenější střihy pánských podzimních kabátů

V závislosti na počtu vrstev, které pod kabátem budete nosit, si vybírejte vhodný střih. Pánský kabát slim fit je ideální pro košili, případně tenčí svetr. Plánujete si obléct více vrstev? Praktičtější bude volnější střih, abyste měli dostatek místa a nic vám nebránilo v pohybu. Oversize kabáty jsou populární i ve streetstylových kombinacích.