Nano roušky

Hledáte roušky, které spolehlivě ochrání před viry a bakteriemi nejen vaše okolí, ale také vás? Pak jste je právě našli! Materiál, ze kterého jsou nanovlákenné roušky vyrobeny, je vhodný i do letního počasí a pro alergiky.

Nano roušky

Nano roušky

Nano rouška: efektivní a ekologické řešení

Chirurgické roušky rychle navlhnou, jsou lapačem nečistot, nejsou prodyšné, špatně se v nich dýchá a přispívají ke znečištění životního prostředí. Nano rouška je smysluplnějším řešením: je prodyšnější, nedusíte se v ní ani v létě a spolehlivě zachytává bakterie, alergeny a viry. Nano rouška je vhodná i pro astmatiky a alergiky a díky tomu, že je určena na opakované použití, šetří životní prostředí.

Náš tip

Nano rouška, která podtrhne váš styl

Poptávka po nano rouškách stále stoupá, čemuž se přizpůsobuje nabídka a výrobci přicházejí se stále novými a novými designy.

Jestliže vás černá rouška už nudí, ale chcete se držet při zemi, pořiďte si třeba žlutou, červenou nebo zelenou. Jste-li odvážnější, vyzkoušejte nano roušky s různými designovými nebo vtipnými potisky, které podtrhnou váš styl.

Nano rouška, která podtrhne váš styl
Nano rouška, která podtrhne váš styl
Nano rouška, která podtrhne váš styl

Jak se udržuje rouška z nanovlákna?

Nano rouška dokáže částečně nahradit respirátor a pomůže vám nejen jako ochrana proti nemocem, ale také proti smogu, pylu a dalším alergenům. Aby byla opravdu účinná, je třeba se o ni starat. Jak? Po každém sejmutí ji ošetřete ethanolovou dezinfekcí ve spreji, při větším znečištění nebo po delším nošení ji vyperte – maximálně na 30 °C, vyvařováním by nano rouška ztratila své vlastnosti.