Legíny se sukní

Legíny se sukní přinášejí stejný komfort jako běžné legíny, ale nemusíte se s nimi obávat žádných trapných situací! Místo toho, abyste si musela kupovat celý nový šatník topů, svetrů a halenek dostatečně dlouhých na to, aby vám zakryly zadeček, jednoduše sáhnete po legínách se sukní.

Legíny se sukní

Legíny se sukní pro neotřelý outfit

Legíny hýbou sportovním světem, ale mnoho žen jim stále nepřišlo na chuť pro jejich „nahý vzhled“. Legíny vám zkrátka nic neodpustí. Naplno odhalují sebemenší nedostatek, a ty nejpřísnější dokonce i vzor spodního prádla. Přesto však existuje snadné řešení, díky kterému si jejich pohodlí a komfort můžete užít bez výčitek – tím jsou sportovní legíny se sukní. Konečně se v legínách nebudete stydět!

Náš tip

Ženskost a pohodlí v úhledném balíčku

Legíny se sukní oceníte nejen na výhradně sportovní aktivity, ale pohodlně vám v nich bude i při domácím relaxu, úklidu či zahrádkaření.

Vklouzněte do černých legín se sukní, přidejte bílé tenisky s jednobarevným tričkem, a klidně v nich můžete stylově brázdit i město. Budete působit elegantně, žensky, ale zároveň vás nikde nic nebude škrtit.

Ženskost a pohodlí v úhledném balíčku
Ženskost a pohodlí v úhledném balíčku
Ženskost a pohodlí v úhledném balíčku

Zapomeňte na módní faux pas

Věděla jste, že legíny patří výhradně sportovním či domácím aktivitám? Můžete si být jistá, že pokud jimi nahradíte klasické kalhoty, shoříte v módním pekle. Ano, víme, tohoto prohřešku se dopouští mnoho mladých dívek a budiž jim odpuštěno. Pohybovat se však lze i po hraně propasti. Oblékněte legíny se sukní. Při správném kombinování a vhodných doplňcích vytvoříte vždy zajímavý a in outfit.