Květované mikiny

Květované mikiny jsou evergreenem šatníku. Jejich úkolem není jen hřát, ale také podtrhnout ženskost a půvab své nositelky. Nakupujte dlouhé i zkrácené modely s kapucí či bez v celé řadě barev a vzorů.

Květované mikiny

Květovaná mikina: opravdové umělecké dílo

Svěží vítr do vaší šatní skříně přinesou květované mikiny v prodloužené i zkrácené délce. Pokud si přizvete na pomoc pár černých doplňků v podobě polokozaček, páskupunčoch, získáte unikátní celek s nádechem romantiky. Květovaná mikina s kapucí vám vykouzlí úsměv na rtech v nepříznivém počasí, kdy budete v dokonalém teple a pohodlí. Už máte i vy tu svou?

Náš tip

Outfit na koncert, rande i oslavu narozenin

Černá v kombinaci s divokými květy vypadá zkrátka snově. Na rande, posezení s přáteli nebo do práce oblečte černou květovanou mikinu v kombinaci s tmavým denimem a budete překvapena, jak skvěle spolu tato dvojka funguje.

Sportovní nádech outfitu zjemní elegantní květinový vzor a díky chytře zvoleným doplňkům dodáte svému vzhledu ten správný punc ženskosti a nevinnosti.

Outfit na koncert, rande i oslavu narozenin
Outfit na koncert, rande i oslavu narozenin
Outfit na koncert, rande i oslavu narozenin

Mikina s květy se hodí k minimalistickým outfitům

Láká vás květinový vzor, ale nevíte, jak ho vhodně kombinovat? Není nic snadnějšího, než začít postupně. Pro začátek vyzkoušejte mikinu s květovanou výšivkou či ozdobnými rukávy, se kterou rozhodně nešlápnete vedle. Rovněž nezapomínejte na to, že plnější tvary si žádají drobnější květy, které nebudou zbytečně upozorňovat na případné nedostatky.