Kožené kozačky

Kůže je odolný, prodyšný a velmi oblíbený materiál. Kožené kozačky proto patří ke stálicím v dámských šatnících a vyplatí se do nich investovat. I jednoduchému outfitu okamžitě dodají šťávu a sex-appeal.

Kožené kozačky

Jaké kožené kozačky aktuálně vládnou trendům?

Dámské kožené kozačky nad kolena hýbou módním světem. U nás si vyberete nejen exkluzivní kousky pro speciální příležitosti, ale také pohodlné semišové kozačky na nízkém nebo vysokém podpatku pro každodenní nošení. V nejnovější kolekci mnoha značek naleznete různá barevná provedení, kovové aplikace i ozdobné přezky, aby si každá přišla na své.

Náš tip

Jak kombinovat krémové kožené kozačky na podpatku?

Hledáte nějaký zajímavý kousek, kterým osvěžíte svůj vzhled? Krémové kozačky tento úkol splní dokonale.

Jsou aktuálním hitem a hodí se nejen k celočernému outfitu a krémové kabelce, ale harmonicky působí také k barevnému oblečení. Výborně pasují k růžovému trenčkotu, hnědým punčochám a barevným doplňkům.

Obuv do (téměř) každého počasí

Kožené kozačky jsou oblíbené zejména v přechodném a zimním období. Pokud hledáte kožené kozačky na zimu, které budou nenáročné na údržbu, upřednostněte hladkou kůži před semišem nebo lakovanou kůží, které vyžadují více péče. Správnou impregnací a péčí zabezpečíte odolnost vůči vodě, sněhu a špíně.