Dřevěné náušnice

Nechte se okouzlit žhavými módními trendy a ozdobte se dřevěnými náušnicemi, které posunou váš outfit zase o level výš. Budete se cítit příjemně a v okamžiku z vás vykouzlí jemnou éterickou bytost.

Dřevěné náušnice

Dřevěné náušnice sluší každé ženě

Přírodní materiály vládnou světu v mnoha sférách, není tak divu, že pronikly i do módních trendů. Nechte je vklouznout i do vašeho šatníku a buďte IN. Dřevěné náušnice jsou stálé, stylové, neuvěřitelně variabilní a velmi lehké. Snadno si podmaní váš zavedený styl a bleskurychle vyprovodí z vaší šperkovnice běžnou bižuterii.

Náš tip

V jednoduchosti je krása, úspěch i síla

Šperky ze dřeva dokonale doplní nejen vaše oblíbené lněné šaty, ale i další jednobarevné oblečení.

Vytvořte si jednoduchý set dřevěných náušnic, náhrdelníku, náramku a brože a blýskněte se v duchu minimalismu. Jemné dřevěné šperky vám poskytnou pohodlí a zároveň snadno oživí i sebenudnější outfit. Uvidíte, že se za vámi na ulici každý otočí.

V jednoduchosti je krása, úspěch i síla
V jednoduchosti je krása, úspěch i síla
V jednoduchosti je krása, úspěch i síla

Drobnost, která udělá velký dojem

Náušnice ze dřeva si skvěle rozumí i s klasickými kovy, nemusíte se tak vzdávat svých oblíbených řetízků či prstenů ze zlata či stříbra. Stačí je jen doplnit o krásné dřevěné pecky nebo třeba líbivé dřevěné náušnice s liškou. Dřevo evokuje hřejivost a vyvolává příjemné pocity, nebojte se ho proto vpustit i do svého každodenního fashion života.