Dámské zimní vesty

Teplé vesty, které zahřejí v chladných dnech, se vám rozhodně budou hodit. Vyberte si z dlouhých, prošívaných, kožešinových, sportovních i elegantních vest, abyste se již více netřásla zimou.

Dámské zimní vesty

Na sport i do města

Vesta je ohromně praktický kousek v šatníku. Ochrání střed těla, krk, hýždě a bedra, navíc má-li i kapuci, zachrání vás před nepříjemným větrem či drobným deštěm a sněhovými přeháňkami. Z řady elegantních a sportovních modelů v různých barvách a délkách si snadno najdete takovou, která nejlépe zapadne k vašemu životnímu stylu.

Náš tip

Metalická dlouhá zimní vesta

Aktuální módní trendy jsou plné metalických prvků. Dlouhá prošívaná zimní vesta s praktickou kapucí se postará o to, že vám bude příjemně teplo a zároveň budete vypadat stylově.

Zkombinujte ji s černými legínami a svetrem, obujte si černé workery a vítr ani nízké teploty už nebudou představovat žádný problém.

Vesty jsou skvělé i pro vrstvení

Pokud venku opravdu přituhne, můžete si teplou vestu obléct i pod parku či zimní bundu a vrstvy podle potřeby přidávat či ubírat. Nezapomeňte ani na doplňky jako rukavice, čelenku nebo čepici a šálu, které také zajistí tepelný komfort v mrazivých dnech. V kolekci značek Kilpi, Columbia nebo Hannah naleznete pěkné kousky.