Dámské saténové košile

Móda roku 2000 je zpět! Cyklo šortky, loga, krátké sukně a mnoho dalších zapomenutých trendů se opět vrací. Jedním z takových trendů, který znovu vstoupil do našeho šatníku, je vysoce lesklý satén.

Dámské saténové košile

Saténová košile vám dodá na svůdnosti

Černá saténová košile bez nadsázky vyvolává dojem luxusu a svůdnosti, který každé dámě dodá mimořádnou dávku ženského šarmu. O trochu umírněnějším dojmem působí zemité či pastelové tóny. Zejména ve spojení s džínami či maxisukní lze vytvořit praktický, ale něžný ženský outfit. Která bude ta vaše?

Náš tip

Retro prvky v moderním pojetí

Jestli něco umí dámskou saténovou košili opravdu povznést, jsou to široké manžety, všité vázanky a dlouhé cípy límečku. Vyvolávají tu správnou míru retro dojmu, abyste se v ní stále cítila jako žena nového tisíciletí.

Skvěle se vám budou kombinovat zejména světlé barvy. Pořiďte si bílou saténovou košili, k ní camel kalhoty s vysokým pasem, zajímavé doplňky a užijte si svěžího retro outfitu naplno.

Retro prvky v moderním pojetí
Retro prvky v moderním pojetí
Retro prvky v moderním pojetí

Nebojte se vzorů

Že saténu sluší jen jedna barva? Ale kdeže, současné trendy hlásají palec nahoru veškeré extravaganci, která vás napadne. Nebojte se tak skočit do geometrických, florálních i „patch“ vzorů rovnýma nohama. Kombinujte na saténové košili červenou, zelenou, modrou i oranžovou, a klidně vsaďte i na módní „pyžamovou“ soupravu s kalhotami. Tento módní trend se vám pro své pohodlí i nevšednost jen tak neomrzí.