Dámské plavky 2023

Nové kolekce jsou tu! A to znamená jediné – nastal čas pořídit si zcela nové plavky. Kterým podlehnete letošní sezónu vy? Budou to háčkované plavky, sexy páskové bikiny nebo rafinované monokiny s průstřihy?

Dámské plavky 2023

Plavky s volánky, háčkované, bandeau nebo s průstřihy?

Jaké plavky jsou tento rok k vidění na módních přehlídkách světoznámých značek? My už víme, že v kurzu budou monokiny s průstřihy, které schovají problematické partie a zároveň jsou rafinovaně sexy, bandeau plavky, jež skvěle sednou ženám s menším poprsím, i roztomile dívčí plavky s volánky nebo háčkované bikiny. Nepřehlédnutelnou hvězdu pláže z vás udělají páskové plavky.

Náš tip

Plavky 2023: hitem je vysoký pas i výrazné aplikace

Milujete výrazné šperky a vždy litujete, že si je nemůžete vzít k vodě? A co takhle dámské plavky, které jsou šperkem samy o sobě?

Ano, čtete dobře, žhavou novinkou letošních kolekcí jsou plavky s řetízky. In jsou jak decentnější řetízkové aplikace, tak i masivnější zlaté řetězy nebo kruhy použité místo šňůrek, které vám dodají opravdu exkluzivní look – a perfektně vyniknou na opálené pokožce.

Plavky 2023: hitem je vysoký pas i výrazné aplikace
Plavky 2023: hitem je vysoký pas i výrazné aplikace
Plavky 2023: hitem je vysoký pas i výrazné aplikace

Plavky s vysokým pasem jsou trendy a sluší všem

Dobrá zpráva pro všechny ženy, které chtějí být u vody sexy, ale micro bikiny nejsou zrovna jejich šálek kávy – plavky s vysokým pasem se vrací! V bocích mohou být vykrojené nebo s malou nohavičkou, co je však hlavní, vždy vypadají velice žensky a hodí se pro všechny typy postav. V kombinaci s vhodným vrchním dílem dají vyniknout vašim křivkám a na nějaké nedostatky si už ani nevzpomenete.