Dámské kožené kraťasy

Přední návrháři a značky zařadili kožené kraťasy do svých kolekcí pro jaro, léto, podzim a zimu 2023. A všechny milovnice módy už je milují a hrdě nosí. Díky nim totiž můžete poskládat dohromady širokou škálu stylových a šik outfitů pro jakoukoli příležitost.

Dámské kožené kraťasy

Kožené a koženkové kraťasy mají styl

Kožené kraťasy dámské či jejich veganská verze možná nepatří k nejpraktičtějším součástem šatníku a v těch největších vedrech po nich asi nesáhnete, ale vždy, když máte chuť vyrazit do světa oblečená jako módní ikona, vytvoříte s nimi spoustu zajímavých outfitů. Se svetrem, tílkem, teniskami i podpatky jednoduše vypadají výborně!

Náš tip

Kožené kraťasy: outfit jako z katalogu

Nevíte, jak nosit kožené kraťasy? Černými nikdy nic nezkazíte a snadno je zkombinujete.

Model s vysokým pasem a páskem vám zvýrazní pas, zeštíhlí břicho, vytvaruje hýždě a prodlouží nohy. Spolu se smaragdově zeleným lesklým topem a koženými kozačkami vytvoříte outfit, za který by se nestyděli ani módní stylisté.

Kožené kraťasy: outfit jako z katalogu
Kožené kraťasy: outfit jako z katalogu
Kožené kraťasy: outfit jako z katalogu

Které kožené kraťasy si vybrat?

Barvy jako černá, bordó, hnědá nebo béžová jsou nesmrtelné. I celebrity to velmi dobře vědí a kožené šortky s lehkostí kombinují pro různé příležitosti. Prohlédněte si například kožené kraťasy Zara a rozhodněte se pro střih, délku a provedení podle vašich představ. Investovat alespoň do jedněch kožených šortek se vyplatí!